ההיריונית שלא מוותרת על אימוני כושר ופילאטיס, הרקדנית הצעירה שהשתתפה בהפקות בינלאומיות מלמדת בסטודיו שלה ברמלה אנשים מעדות ודתות שונות וגם מאמן כדורסלנים שמכשיר את הדור הבא. את כל אלו פגשנו ביום צילומים מיוחד ברשת מכוני הכושר ‘ספייס’ לרגל השקת קולקציית הקיץ של אנדר ארמור. צפו בוידאו: 

השבוע התקיימו במתחם הספורט של רשת מועדוני הכושר ‘ספייס’ צילומי קולקציית הקיץ של מותג הספורט ‘אנדר ארמור’ בימים של חזרה לשגרה מלאה משיקה נעל ריצה חדשה המתחברת לאפליקציה וקולקציית קיץ 

מיד אחרי משבר הקורונה הבינו במותג כי אירוע נוצץ לא בא בחשבון בהתאם להוראות משרד הבריאות. למרות זאת הם לא בזבזו רגע והחליטו בימים אלה להשיק את קולקציית הקיץ ולקדם מסר במטרה לעודד את החזרה לשגרת האימונים בחדרי הכושר ובאימונים אישיים ביחד עם ספורטאים וספורטאיות מרחבי הארץ מצפון לדרום המתכתבים עם ערכי היסוד של המותג אשר יעלה באופן ויראלי ברשתות המדיה החברתית.

הקולקציה החדשה של Under Armour מורכבת ממגוון פריטים קלים, מנדפי זיעה ובצבעי קיץ זוהרים ומיוחדים. הכל במטרה לעזור לך לשפר ביצועים ומציגים את נעלי הריצה החדשות- דגם  Machina UA HOVR. מדובר בנעליים עם אמירה חדה וברורה נוחות אידיאלית טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם ההנעלה ומתחברות לאפליקציה.

צילום: נימרוד כהן

תגובות

להשאיר תגובה