יאנגר

קילוף עור, פילינג עמוק, טיפול קוסמטי? חלק מצירופי מילים, אבל לכל זה תוסיפו את העובדה שזה לא ממש כואב ואפילו נעים ותקבלו את טיפול הפיליניג העמוק המושלם.

רביעי, שעות הבוקר הקרירות, אני מוצא את עצמי נוסע לכיון משרדי חברת הקוסמטיקה כריסטינה בפתח תקווה, על  הפרק ‏‏פיליניג חדשני מבית כריסטינה שנקרא ‏ PROPEEL  שהוא למעשה המילה האחרונה בתחום, בנוכחים צוות רופאים של חברת “סלע מדיקל”. מדובר בחלק קטן ממספר רב של סדנאות שנערכות כחלק מהרצון של חברת “סלע מדיקל” להעמיק את הידע של הרופאים העוסקים באסתטיקה

מנהלת ההדרכה של “כריסטינה” מסבירה על יתרונות המוצר החדש ומשייכת לו את הרכב החומרים הפעילים שלדבריה מעניקים לו יכולות ריפוי ושיקום עוצמתיים, בהם: סיליקטים, אלמוגים העשירים במינרלים, יסודות קורט וויטמינים הידועים בתכונות הריפוי שלהם ואנחנו יוצאים לדרך,

מכאן ואילך פני יהיו נתונות לזרועותיה של דוקטור מיכל ישורון גוטשטט, שמרגיעה אותי מייד ואנחנו יוצאים לדרך. דוקטור גושטט מסבירה לי שהפליניג פותח בלעדית לשימוש על ידי רופאים מתחום האסתטיקה בכדי לתת מענה איכותי וממוקד לעור הנוטה להיפר פיגמנטציה, קמטוטים, עור פגום וחסר חיוניות. הפילינג החדשני יחזיר את האלסטיות והגמישות לעור,  ישקם את מרקמו ויעניק מראה אחיד וחלק לפנים.

הטיפול מתחיל בניקוי עור הפנים, שאריות היום, שומנים שנספחו לעור הפנים וכל מה שצריך יורד ואנחנו עוברים לשלב הבא, מריחת הפילינג בתנועות סיבוביות תוך כדי החדרת החומר לפנים, אחרי כשלוש דקות התחושה בפנים היא חמה ומייד לאחר מכן נעטפתי במגבת חמה מסביב לפנים שמטרתה קירור הפנים. אחרי כ-15 דקות אנחנו מסיימים, מפה ההמשך הוא כבר בבית עם התכשירים המצויינים של כריסטינה בטיפול יום יומי למשך השבועות הבאים- והתוצאה? לא פחות ממרשימה!

ProPeel משלבת 3 מנגנונים הפועלים בסינרגיה אחת כאשר כל אחד ממלא תפקיד מהותי בתהליך ההתחדשות העצמית של העור, משפר את יעילות הטיפול ומסייע ביצירת מרקם אחיד ובהשבת הרכות, והגמישות של העור.פיתוח פילינג ProPeel הינו חלק מסדרת Clinical אשר פותחה לשימוש עבור רופאים. המוצר הינו פורץ דרך ומספק למטופלים פרוצדורה רפואית שאינה כירורגית ויעילה מאוד לטיפול במגוון מצבי עור.

תגובות

להשאיר תגובה