עיתונאים ובלוגריות נלהבים התכנסו בערב חמישי האחרון בסניף המחודש של גולברי, בקניון 7 הכוכבים בהרצליה, כדי לחגוג את הקולקציה החדשה של החברה וגם להחכים מעצותיה של הסטייליסטית ליאת אשורי

לאירוע השקת הקולקציה בקניון שבהרצליה, גולברי הצליחו למשוך אליהם אנשי תקשורת מכל הארץ, כולל הצפון ומסיבה טובה: היו שם הרבה שמלות אביביות, תיקים וכובעים שמעוררים ציפייה לקוקטייל קיצי  ואחת, הסטייליסטית ליאת אשורי שנתנה פרזנטציה וסיפרה על הטרנדים, המגמות והפריטים שכדאי שיהיו לנו במלתחת הקיץ.

אשורי, שצריך לציין הגיעה במקומה של סנדרה רינגלר, נתנה הופעה מרשימה וכנה כשאמרה שגם היא להפתעתה (כהגדרתה) מצאה בקולקציה דברים שמצאו חן בעינה.

המדור הסתובב בחנות והשתהה מהכיבוד המכובד שכלל קוקטייל, בר של עוגות ועוגיות בעיצובים מקסימים בהשראת בגדי גולברי העכשוויים ומריחה של קולקציית הבשמים החדשה, בריחות אביביים.

השמלות  יכולות להתאים גם למראה היום יומי, גם לעבודה  וגם ללוק ערב נוצץ. מעבר לבגדים שידועים באיכותם ובטווח המידות האנושי שלהם, כך שכולנו יכולות להרגיש בהן טוב. התדמית של החברה כמי שמכוונת בעיקר לבנות 40 + לא נעלמה לחלוטין, ואלו בעיקר לדעתנו ירגישו בה טוב אבל גם צעירות בגילן של דוגמנית הבית אסתי גינזבורג ימצאו בה פריטים שווים, אפרופו אגף המכנסיים. אהבנו גם את   קולקציית החוף שכוללת: תיקים, מגבות, כפכפי ים וכובעים מקסימים.

יעקב גולברי מבעלי החברה אמר כי, “גולברי פותחת  את האביב עם מספר בשורות חדשות לצרכנית הישראלית. כל עונה אנו מנסים לחדש ולהפתיע והקיץ הנוכחי יושק לראשונה כפכפי חוף מעוצבים, בצבעים אופנתיים ומחירים מפתיעים”.

 

תגובות

להשאיר תגובה