הטיפול השבועי לגבר

בעשור האחרון עלה באופן משמעותי מספר הגברים המבקשים לעבור טיפול פנים, כך על פי ד"ר דב קליין, אך בטרם ניגשים לטפל בגבר, חשוב לדעת כי לעור הפנים הגברי מספר מאפיינים המבדילים אותו מעור הפנים הנשים,  כגון: שיעור פנים, עובי העור ובעיות שונות הנוגעות מסוג העור כגון ומנגעים כגון אקנה אשר עלולים להתהוות כתוצאה מתזונה לקויה ו/או גנטיקה.

שיעור פנים– בניגוד לנשים, גברים נוטים להתגלח ולהסיר את זקניהם בתדירות גבוהה במיוחד. גילוח לא נכון עלול לגרום לחתכים אשר עלולים להותיר צלקות מכוערות, לגירוי העור אשר עלול להתבטא באדמומיות מכוערת וגרד בלתי פוסק.

עובי עור הפנים– עור פניהם של הגברים עבה משמעותית מזה של הנשים. היתרון האדיר בכך הוא קצב הזדקנות מואט יותר. יחד עם זאת, ישנו חסרון בעובי עור הפנים והוא הנטייה ליצר קמטי הבעה בגיל צעיר יותר מאלו של הנשים.

סוג העור– גברים אינם חפים מהיווצרותם של פצעי בגרות ברמה כזו או אחרת ושאר נגעים כגון כתמי עור ועוד. הנטייה לסבול מאקנה ושאר נגעים נובעת בין היתר בשל הגנטיקה, תזונה והרגלים לקויים כגון חשיפה תמידית לשמש, עישון ועוד.

8b1c98be-f7aa-4bb5-8ba3-711f95c95671

הטיפול פנים לגבר בשיטת ד"ר דב קלייןמתבצע ע"י קוסמטיקאיות מקצועיות שעברו הכשרה ייחודית בנושא וכן לשימוש מוצרים מיוחדים, בסדרת תכשירי ד"ר קליין.

הטיפול מסייע בהאצת מחזור התחדשות התאים, מפחית סימני הזדקנות ומעניק לעור מראה בריא וחיוני. בנוסף כולל הטיפול שימוש בתכשירי ד"ר קליין המבוססים על חומצות גליקולית, מנדלית ולקטית, כמה סוגי פילינגים בשיטת השלבים והחדרה של תכשירים פעילים המכילים פפטידים וויטמינים A, E  וb5.

כמו כן בטיפול ניתן דגש מיוחד על אזור העיניים שכן העור סביב העיניים מאופיין בעור דק, עדין, רגיש ופגיע ועל כן הוא הראשון בו מופיעים קמטים, קמטוטים, עיגולים כהים ונפיחויות. טיפול באזור העיניים מזין את העור, מגן, מחדש, ממצק ומעניק לו לחות חיונית.

על מנת להגיע לתוצאות אופטימאליות ולשמור על עור פנים בריא ורענן, מומלץ להקפיד ולהשתמש בתכשירים

מחיר טיפול פנים לגבר: 450 ₪

תגובות

להשאיר תגובה