הדוכסיות

The Duchesses (הדוכסיות) מבית EMBOSS יוצאות בקמפיין ראשון המציג חברות כטרנד הכי שיקי בעונה הקרובה.

לפני כשנתיים החלו קיילי רביבי (מנהלת פיתוח מוצר) ונאוה גרינוולד (מנהלת שיווק) לפתח יחד את הרעיון של מותג הדוכסיות, אך לגמרי לא צפו את ההתפתחות הבאה.

חברת EMBOSS ישראל זיהתה את הפוטנציאל, והשקיעה בפיתוח המותג, וכך קיילי ונאוה יצרו שיתוף פעולה ייחודי במינו בענף.זה התחיל מתשוקה עזה לעיצוב, אהבה גדולה לאופנה וחברות אחת גדולה.הדוכסיות הגשימו חלום והקימו מותג שכולו מדבר נשים ואופנה. לכל פריט יש שם ומשמעות, בקולקציית התכשיטים תפגשו בטבעת Sister ובטבעת    Travel For Ever ובקולקציית השעונים את דגם Take Me To New York ההיסטרי ודגם Vegas Baby המנצנץ.

החזון של הדוכסיות הוא להמשיך ולייצר שעונים ותכשיטים איכותיים ואופנתיים במחירים שכל אחת מאיתנו יכולה להרשות לעצמה, וכמובן שהצעד הבא הוא להתרחב לקולקציית תיקים ואקססוריז ואפילו בשמים.

המותג תפס תאוצה וכיום ניתן להתרשם מהקולקציה באתר הרשמי, בסניפי הדגל ובחנויות משווקים מובילות ברחבי הארץ.הקמפיין הנוכחי עוסק בחברות, Friendship. הדוכסיות מאמינות שכל דבר בעולם נוצר ומתקיים דרך חיבור בין אנשים. על כן מירב מאמצי השיווק מתמקדים במדיות החברתיות.

מדיות אלה משמשות כלי מצוין לתקשר ולהתחבר לצורכי הלקוחות יחד עם פידבק מיידי למוצר.החיבור בין הדוכסיות(קיילי ונאוה) הוא הקו המנחה הכי טבעי בבניית המותג. כחלק מהטרנד האחרון בו האנשים שעומדים מאחורי המותג הם הפנים האמיתיות שלו, הצטלמו הדוכסיות לקמפיין צבעוני, אורבני ונשי המספר את הסיפור הכי עדכני בסביבה.

הדוכסיות מאמינות שחבר הוא מישהו שעמו אתה מעז להיות הכי עצמך, וחוץ מהעובדה שהן הפכו את עצמן למותג הדוכסיות, הן חולקות קשר מדהים שרצו לחלוק עמכן והן מקוות שתתחברו J

לרשימת החנויות:

www.the-duchesses.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/THEDUCHESSES.IL

אינסטגרם: https://instagram.com/theduchesses/

%d7%a9%d7%9c-travel-for-ever-%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%aa-%d7%94%d7%93%d7%95%d7%9b%d7%a1%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%9e%d7%91%d7%95%d7%a1-%d7%9b%d7%a1%d7%a3925-%d7%91%d7%a6

27 הערות

להשאיר תגובה