כשאנחנו מסתכלים על הטרנדים הבינלאומיים באסתטיקה שכיכבו בשנת 2023, הם התאפיינו בהסרת שומן הלחיים (גושי בישה), ניתוח הקטנת חזה והידוק עור פוסט-אוזמפיק (כל מי שעשו דיאטה באמצעות "זריקת הקסם" שמיועדת במקור לסוכרתיים).

דוקטור אופיר שיין מומחה בכירורגיה פלסטית מסמן מגמות באסתטיקה שילוו אותנו ככל הנראה בשנת 2024: החיבור בין טכנולוגיה לרפואה ימשיך לצמוח ככל שהשפעת הבינה המלאכותית תופסת את מרכז הבמה, כמו גם הליכים שנועדו לא רק לשפר את האסתטיקה, אלא גם לקדם עור בריא יותר וזוהר יותר למראה.

  1. AI ברפואה אסתטית – השילוב של AI ברפואה אסתטית תופס מקום מרכזי ב2024. באמצעות שימוש בטכנולוגיות AI , מנתחים יכולים לנתח תווי פנים ולהתייעץ התייעצויות וירטואליות, כך גם להמליץ על אזורים ספציפיים עבור רעלנים עצביים, חומרי מילוי או טיפולי לייזר. השימוש בטכנולוגיית AI מסייע לניתוחי עור וטיפולים מותאמים אישית. בצד הניתוחי, ניתן להשתמש בהדמיה תלת-ממדית להתייעצויות לגבי פניו של מטופל כדי לדמות תוצאות ניתוחיות פוטנציאליות ולסייע בתכנון הטיפול.
  2. התערבות מוקדמת – ההתקדמות בטיפולי הצערת העור, כולל מכשירי רדיו, נותנת מענה לצרכנים המחפשים פתרונות פחות פולשניים עם זמן השבתה מינימלי. ב 2023 ראינו מעבר מטיפולי תיקון לטיפולים מניעתיים. יותר מטופלים צעירים מגיעים למתיחת פנים כדי למנוע את סימני ההזדקנות. עכשיו, כמובן, זו לא מתיחת הפנים של סבתא שלך. ככל שאנו מתקדמים בטכניקות כירורגיות והופכים יצירתיים יותר עם הסתרת צלקות, המטופלים מחפשים טיפולי מניעה, כדי להזדקן בחן.
  3. טיפול שהופך פופולרי, הוא טיפול BBL Dash, טיפול באמצעות אור פס רחב לפיגמנטים וכלי דם, יחד עם תדר רדיו למיצוק העור. באמצעות אור פס רחב לטיפול בפיגמנטים וכלי דם, נגעים ובעיות מרקם על העור ותדר רדיו למיצוק העור מאפשרים זמן השבתה מועט ותוצאות מעולות!
  4. קרם לחות להזרקה – הטיפול ב-Xela REDERM  משנה החיים, יהיה בכל מקום. הזרקת חומצה היאלורונית זו מעניקה לחות לעור, נלחמת ביעילות בקמטוטים וקמטים, והמטופלים אוהבים את זה. העור שלהם נראה מואר ויפה בלי איפור. דר' שיין מבצע הזרקות אסטרטגיות לתוך העור, לשכבת הדרמיס, התוצאות אופטימליות, והטיפול מותיר את המטופלים עם זוהר קורן וטבעי.
  5. מתיחת צוואר זעיר פולשנית – נראה השנה את עלייתם של הליכי מתיחת צוואר זעיר פולשניים תוך שימוש בטכניקות חדשניות כמו JPLASMA ו-BABY SMAS platysmaplasty. הליכים אלו מציעים תוצאות מרשימות עם זמן השבתה מינימלי. השילוב של שאיבת שומן, הרמת ה SMAS ואנרגיה תרמית מבוססת פלזמה משיג מיצוק עור שאין שני לו.
  6. רפואה רגנרטיבית –אני מאמין שהעתיד של הרפואה האסתטית יהיה טיפולים רגנרטיביים שיכללו PRP, אקסוזומים ותאי גזע שבפשטות זה אומר, ריפוי באמצעות יצירת איברים/רקמות חדשות או התערבות באמצעות תרפיה תאית או תרופות על מנת להתחיל תהליך ריפוי באזור הפגיעה.

דוקטור אופיר שיין, כירורגיה פלסטית

הנחושת 3 רמת החייל תל אביב טלפון 03-6424942

אתרפייסבוקאינסטגרםטיקטוק

תגובות

להשאיר תגובה