ברוכים הבאים לישראל: Audemars Piguet הגיעו לתל אביב

יצרנית השעונים השוויצרית Audemars Piguet מעלה את מושג האירוח לרמה חדשה, עם פתיחה של House  AP בפעם הראשונה בישראל, בליבה התוסס של העיר תל אביב. House AP, הממוקם בשדרות רוטשילד, במבנה היסטורי שהוקם בשנת 1925, מאגד את המורשת התרבותית של תל אביב עם הסגנון העכשווי של אודמר פיגה.

הרעיון העומד מאחורי  AP House, אשר מעוצב באופן אותנטי כ"בית מחוץ לבית" עבור אוהבי המותג, נולד בעקבות ראיונות, שערך צוות המותג עם מספר מלקוחותיו המוערכים ביותר, שענו על השאלה: מה עוד נוכל לעשות כדי להעצים עבורך את חווית Audemars Piguet? שאלה זו הועלתה על ידי צוות אודמר פיגה, שניסה לדמיין כיצד היו מייסדי המותג, ז'ול לואיס אודמר ואדוארד אוגוסט פיגה, מתייחסים ללקוחותיהם לו היו חיים במאה ה -21, מטיילים בעולם וחולקים את התשוקה שלהם לשעונים יפים. התוצאה כאמור, מרחב, המשלב נוחות של בית עם חמימות חברית.

House AP בתל אביב משתרע על פני קומת קרקע בת 280 מ"ר, בבניין ארט דקו היסטורי. דלתות העץ המקושתות והמקוריות, מובילות לחלל פנימי בעיצוב עכשווי, בהשראת מוצא המותג בהרי היורה השוויצרים, שם נטועים שורשיו מאז 1875. בחלל הפנימי ניגודים של רצפת עץ כהה וקירות בצבע בהיר, וכן מראות קיר וריפודים נעימים ליצירת אווירה אלגנטית וחמימה. בנוסף, ישנו פטיו חיצוני, המציע לאורחים אווירה ייחודית המאפשרת להירגע, להרהר, להתחבר או להתנתק.

כחלק מהתמיכה רבת-השנים של Audemars Piguet באמנות, ה-House  AP בתל אביב יציג תערוכות מתחלפות של אמנות עכשווית, תוך אירוח של אירועים אקסקלוסיביים בהם האורחים יוכלו להכיר מקרוב את השעונים של היצרן השוויצרי, ואת חשיבותו בעולם היום. מיקומו של ה-  AP House בלב הסצנה הקולינרית התל אביבית יהפוך אותו גם למקום מפגש יחודי לחוויות גסטרונומיות עם שפים בינלאומיים ומקומיים כאחד.

תגובות

להשאיר תגובה