אתר האופנה הבריטי NEXT  האהוב על הישראלים ואתר האופנה המקוון המוביל בבריטניה החוגג בימים אלה עשור בישראל השיק הבוקר (28/10/2020) את קולקציית הסתיו חורף 2020-2021 בתצוגה ב ZOOM בדומה לבתי האופנה הגדולים בעולם, בתצוגה השתתפו משפחות סלב ישראליות.

משפחת “קלינשטיין” רמי אלכס והילדים אומה,תיאו ומילוא, משפחת “גרינר-צבר” ליהיא יוסי מייקל ג’וליאן ואליאנה. משפחת “סילבר -צ’בוטר” מור ואדים שון וריו, ירדן הראל ובעלה עמרי שלום ואחד התאומיםכולם הגיעו לדגמן את הקולקציה החדשה שעוצבה על ידי צוות מעצבי הבית של המותג הבריטי, השמה דגש על  בגדי יום יום טרנדים לצד פריטים קלאסיים לכל בני המשפחה.

כל משפחה הציגה 2 מראות – מראה המתאים ליומיום ולאירועים בליווי האבזור הנכון והמראה נוסף בהתאם לרוח התקופה התמקד בלבוש פנאי ובית .

ראשונים עלו משפחת קליינשטיין שפתחו את התצוגה בליווי השיר של רמי “מתנות קטנות” עם ילדיהם אומה,תיאו ומילוא הכובש רמי ציין כי “תקופת הקורונה הייתה מאתגרת במיוחד. כל המשפחה היתה בבידוד ויצאו מבידוד ישר לתצוגה, התמונות מהתצוגה יהיו מזכרת נפלאה לכל המשפחה”.  עוד ציין רמי כי “התגעגע מאוד להופיע מול קהל והוא רק מחכה לחזור שוב להופיע, כמו כן ציין רמי שדווקא נחמד לו כל העניין הזה של לדגמן במיוחד לצד אשתו היפיפייה אלכס”.

אחריהם עלו משפחת גרינר -צבר ליהיא יוסי מייקל ג’ואלין ואליאנה, ליהיא הציגה גוף מחוטב הודות לאימוני הכושר שהיא עושה ואורח החיים הבריא שהיא מקפידה עליו , יוסי בעלה שמר על הקטנטנה בזמן ההכנות של ליהיא ודאג שהכול יתקתק כמו שעון כדי שיוכל לחזור ללו”ז הרגיל שלו …

ואז עלו משפחת סילבר מור ואדים שון וריו , למור זה הדבר הכי קל לעשות היא הרי רגילה לצלם לתעד כל דבר שהיא עושה ומתחזקת עמוד אינסטגרם , אחריהם עלו הזוג הלייפסטיילי ירדן הראל והבעל עמרי שלום שדיגמנו זוגיות יפה ועם אחד מהתאומים בעגלה.

אתר האון ליין בישראל:

תגובות

להשאיר תגובה