אל השם “רויטל נחמני” נתוודעתם בוודאי לראשונה עת השתתפה בתחרות הזמר הטלויזיונית “אייל גולן קורא לך” וגילתה יכולת נגינה, הלחנה ושירה עצמאית, כבר משלב האודישן הראשון. בזמן שחלף מאז התחרות ההיא, נחמני עבדה נמרצות על אלבום הבכורה הים תיכוני שלה, הוחתמה בחברת תקליטים שעיכבה התקדמותה המוסיקלית והעלתה קאברים שזכו למליוני צפיות ביוטיוב. עכשיו, אחרי שהשתחררה מחברת התקליטים, שחררה סינגל בכורה מהאלבום שבדרך – “בקצה הדרך”, שיר שאת מילותיו כתבה הסופרת יונית עובד והלחינה נחמני לעיבוד והפקה מוסיקלית של אבי גוטמן.

https://www.youtube.com/watch?v=Zm_dw18XSSk

רויטל, את שרה לא מהיום, מדוע דווקא עכשיו סינגל בכורה?

“זה החלום שלי, עכשיו אני מרגישה מאוד בשלה להוציא שיר, מבחינתי זאת אחריות.אני יכולה להגיד לך שלפני  כ3 שנים  הייתי קרובה להוציא סינגל ראשון וגנזתי מכיוון שלא הרגיש לי נכון. בנוסף בגלל אותם האנשים שבכל הופעה ניגשים אליי ושואלים מתי אני מתכננת להוציא שיר והם להוטים לשמוע שירים שהם שלי. אני מאמינה שהגיע הזמן ללכד את הקהל שלי”.

במה ההשתתפות ב”אייל גולן קורא לך” תרמה לך בפן המקצועי?

“ההשתתפות באייל גולן חיברה אותי לקהל שלי ולעם, עשיתי הופעות והתחברתי לאנשים בשטח. סגרו לי לא מעט הופעות לאחר ההשתתפות בתוכנית, זאת הייתה תקופה מבורכת וממש נהניתי”.

זוכרת את ההופעה הראשונה שלך אי פעם?

“ההופעה הראשונה שלי הייתה בגיל 6, עמדתי על שולחן עגול בבת המצווה של אחותי הגדולה, כולם עמדו סביבי והתרגשו, האורחים היו  המומים ומחאו לי כפיים. אני זוכרת ששרתי שיר של אתי לוי: “את לא היא”, זאת הייתה מבחינתי טבילת האש הראשונה בעולם המוזיקה”.

ספרי על השיר החדש.

“השיר החדש נולד בעצם מטקסט של יונית עובד, את הלחן אני עשיתי.השיר מדבר על יחסים מאוד מורכבים, השיר מדבר בעיקר על אהבה גדולה. בשיר מועבר שהבחור עוזב נוטש את סיפור אהבה הזה, הבחורה  נשארת בלי הסברים ועם המון כאב, בשיר יש סוג של אובדן ושאלות שהבחורה שואלת את עצמה “.

מה החלום שלך ?

“החלום שלי הוא להוציא כמה שיותר שירים, שירים שיגעו בכמה שיותר אנשים, שהשירים ישאירו את חותמם בעולם המוזיקה בישראל”.

עם איזה זמר/ת היית רוצה לבצע דואט?

“ברור שאייל גולן, יחד עם זאת גם את ליאור נרקיס אני מאוד אוהבת, אני מתחברת לאנרגיה שלו על הבמה”.

היכן ניתן לראותך מופיעה בימים אלה?

“מהתקופה של “אייל גולן קורא לך” ועד היום אני מופיעה בהמון אירועים, חפלות, וגם במות. השם שלי זכור להרבה אנשים, בעיקר בזכות המדיה החברתית והיוטיוב. כמובן שגם מפה לאוזן.אני זוכה להופיע כל הזמן. זה כיף אמיתי, בשבילי אין כמו להקפיץ לקהל ואת מצב הרוח.אני אומרת שרק התחלנו את 2017, אני מכינה הרבה הפתעות להמשך הדרך. אני מאמינה שבקרוב תזכו לראות אותי על במות גדולות עם חומרים מקוריים שלי”.

 

3 הערות

להשאיר תגובה