היא רק בת 17 וכבר מסומנת להבטחה הצעירה בפופ הישראלי העכשווי, עם שירים פרי עטה כיוצרת ומלחינה ומעבר לעובדה שהפכה כוכבת רשת אהובה על בני הנוער, מציגה יצירות בוגרות, איכותיות ונטולות גימיק – הכירו את שי רון.

בימים אלה הוציאה רון את הסינגל החדש שלה – “עץ בשלכת” אותו כתבה והלחינה לעיבוד והפקה מוסיקלית של אמיר מרקוס.


שי, מה שלומך בימים אלה?

“התרגשות מטורפת! יש תחושה של משהו חדש וגדול באויר,  היצירה החדשה שלי השתחררה וזוכה לתגובות מדהימות ואני מוקפת בכל כך הרבה אנשים שעוזרים לי ותומכים ביצירה שלי ונותנים את מלוא מרצם לטובת המוזיקה שלי בכלל ובפרט השיר החדש “עץ בשלכת”.

את בוודאי מודעת לכך שבשל גילך ה”מופלג” תהיה נטייה להשוות אותך לנועה קירל ועדי ביטי, עד כמה הכנת עצמך לתגובות שכאלה?

“אני לא מכינה את עצמי מראש לתגובות מהסוג הזה, ההפך.  אני לגמרי מפרגנת לעדי ביטי ונועה קירל, הן חברות טובות ואני מאחלת להן המון בהצלחה. אני באה ממקום אחר, אני כותבת את המוזיקה שלי ומלחינה את מה שהלב שלי מרגיש. זה לא דומה לשום דבר אחר. בתהליך שאני עוברת אני רואה רק את הדרך שלי ואת ההזדמנות שניתנה לי להגיע למקום הכי טוב שלי”.

את יוצרת, כותבת, שרה ומנגנת, יש עוד משהו שאת עושה?  

יש לי עוד המון תחביבים ודברים שאני אוהבת לעשות במהלך היום.  אני גולשת, אני מצטלמת המון ואני מתפעלת את עמודי הרשתות החברתיות שלי, שבימים אלו מדובר בעבודה במשרה כמעט מלאה”.

ספרי על השיר החדש – “עץ בשלכת”  

עץ בשלכת הוא שיר שכתבתי על תהליך של גדילה, התפתחות, הדרך שאני מאמינה שצריך לעשות והדרך שאני עשיתי.  השיר מספר באופן מסויים על כך שלא תמיד הכל קל, אבל ממש כמו עץ, עלינו לגדול מזה ולצמוח”.

מה החלום הכי גדול שלך?  

“החלום הכי גדול הוא להופיע על במות גדולות, בארץ ובחו”ל  ולהגיע עם המוזיקה שלי לכל מי שרק ירצה לשמוע”.

מה אוהבת לעשות בזמנך הפנוי?

בזמן הפנוי אני אוהבת לצלם סרטונים,  אוהבת לגלוש, נפגשת עם חבר שלי, ועושה דברים שעושים כשיש זמן”.

עם איזה זמר/ת היית רוצה לבצע דואט?

אריאנה גרנדה”.

מה המוטו שלך בקריירה?

המוטו שלי הוא שהחיים מאפשרים לנו הכל.  אנחנו רק צריכים לרצות חזק, לעבוד קשה ולהאמין ואז הדברים קורים.  גם אם זה נראה שזה בלתי אפשרי. הכל אפשרי”

28 הערות

להשאיר תגובה