בתום שלב ההצבעה הראשון לבחירת השיר שתבצע עדן אלנה על במת האירוויזיון ברוטרדם שבהולנד, נבחרו השירים Set me free,La la love,  ו-Ue la la.

בשלב ההצבעה הבא, יועמדו שלושת השירים, הפעם בביצועה של עדן אלנה, לבחירת הקהל בלבד, ורק הציבור יקבע איזה שיר ייצג אותנו באירוויזיון 2021. ההצבעה תתאפשר באתר ובישומון כאן, מיום שלישי, 19.1.2021.יניב הררי, חובב אירווזיון מושבע  ביקר את השירים ולא תאמינו מה יש לו לומר

אז יש צפי לתחרות האירוויזיון הקרובה בהולנד, ויש גם שלושה שירים שיעמדו לבחירת הקהל.

La la love – שם השיר מעניין מאחר ולא היה לנו כזה שיר באירוויזיון (אההמ… 2012), נשמע כמו שיר מכוני כושר עם לחן שהוא לא מתוחכם ואפשר לדעת כבר בהתחלה לאן הוא הולך, מה גם שיותר ישראליות לא הייתה מזיקה לו.

Set me free – בילדאפ טוב לשיר שיש לו פוטנציאל מבחינת הייחוד של כל הסגנונות והכלים שמרכיבים אותו. הפזמון היה יכול להיות קצת יותר גדול וחזק כי מרגיש שהוא חסר משהו אבל עדן נשמעת טוב בשיר הזה.

Ue la la– שילוב של אלטיטיוד עם עברית ואנגלית וצרפתית שגולשת ישר בהמשך. אפשר לדמיין ריקודים אתניים בפזמון שיכולים לעזור לשיר הזה מאוד כי אפשר לראות שעדן מביאה את הקסם שלה לתוך השיר בהיותו מאוד זכיר ומתפתח להרבה כיוונים. הנקודה החלשה שלו היא הפזמון שחוזר על עצמו יותר מדי ואפשר היה לגוון אותו יותר.

ולסיכום: אני חושב שזה יכול ללכת לכל כיוון, אחרי הכל כל אחד מהשירים מביא משהו אחר לגמרי ועם סידור בימתי מתאים כל אחד מהשירים יכול לבלוט באספקטים מסויימים שאפשר לפתח כדי להבליט אותו מעל המדינות האחרות. אם יש סיכוי שנעלה לגמר? אני חושב שכן, מה גם שהתגובות ביוטיוב מצד מעריצי התחרות בעולם מאוד חיוביות. שיהיה לנו דוז פווואה.

האזינו לשירים כאן 

 

תגובות

להשאיר תגובה