קולטורה להמונים

בגריי פותחים את “גריי מודיעין” , ובחנוכה שלל הפקות לילדים. מבזק תרבות 

קבוצת GRAY מתרחבת ומודיעה על פתיחת מועדון הופעות חיות חדש! ב-10.11 ייפתח לראשונה GRAY מודיעין שיצטרף לGRAY יהוד המצליח. המועדון ייפתח עם הופעה של שלומי שבת. עוד יופיעו במועדון החדש: אתניקס, יסמין מועלם, טונה, קרן פלס, ליאור סושרד, רותם כהן, שלומי קוריאט ועוד רבים וטובים.

פינוקיו

מחזמר חדש, תוסס ומרגש המבוסס על הקלאסיקה המוכרת והאהובה לילדים בכיכובם של טוביה צפיר ( סבא ג’פטו), ידידיה ויטל/דניאל מורשת (פינוקיו) חייקה מלכה( השועל) ואופיר ויילס ( החתול)-הצגה מוסיקלית, איכותית וקסומה רבת משתתפים, רקדנים, שחקנים על כוחה של אהבה וכוחה של אמת.

פינוקיו חולם להפוך לילד אמיתי, אבל קודם עליו לעמוד במבחן. במסעו נמכר פינוקיו לתיאטרון הבובות, הולך שולל אחר הבטחות על עץ של מטבעות, מתפתה ובורח לארץ הילדים, משקר לפיה הכחולה ומוצא את עצמו בתוך בטן של דג. לבסוף מוכיח פינוקיו שהוא ילד אמיץ, נאמן ומתחשב.

מחזמר בעיבוד חדש, תיאטרלי וססגוני בהשראת הקומדיה דל’ארטה האיטלקית המשלב מוסיקה, אקרובטיקה, מסיכות ותיאטרון בובות.

עיבוד מקורי ע”פ הספר: דניאל אפרת וגלעד קמחי

החל מנובמבר 2021 – בבמות היכלי תרבות בכל רחבי הארץ. מומלץ לגילאי 3-8

מותק של משפחה

מיקי – יובל המבולבל – מני ממטרה קוגומלו – סבא נתי (נתן נתנזון) ולצידם יתארח השנה לראשונה המותג הבינלאומי הפופולרי לילדים סוניק

סבא נתי, הסבא של כל הילדים, מגיע לשמור על שלושת האחים למשפחת מותק: יובל המבולבל, שעושה שטויות, האח הבכור שאמור  להיות אחראי אבל בעצם כל מה שהוא מנסה לעשות יוצא.. הפוך. מיקי, האחות האמצעית, הרגישה והשובבה, שמנסה למצוא את מקומה כילדת סנדוויץ’ בין שני אחים מני, האח הקטן שמשגע את הבית, חולם להיות כמו האחים הגדולים שלו וחושב שהכל מותר לו. במהלך המופע יעברו הילדים חוויה שתלמד אותם על רגשות: כשבן דודם, קוגומלו, מגיע לביקור מברזיל ומלמד אותם את רזי הקפוארה הם צוחקים, נהנים ורוקדים יחד, בהמשך הם מתגעגעים יחד, מוותרים אחד לשני, משתפים, מפחדים ובעיקר לומדים שהביחד מנצח.

חנוכה 2021 – ת”א, ירושלים, חיפה ובאר שבע

סולן הפקות- משגב עורי הפקות

מכירת כרטיסים והפצה ראשית – קופת תל אביב

החל מגיל שנתיים ולכל המשפחה

תגובות

להשאיר תגובה