סטטיק ובן אל תבורי, אחד הצמדים המעניינים והצבעוניים במוסיקה הישראלית בשנה האחרונה, שחררו השבוע סינגל חדש מאלבום הבכורה המשותף שלהם הקורם עור וגידים – “סלסולים”, אותו כתבו והלחינו השניים לעיבוד והפקה מוסיקלית של ירדן ג’ורדי פלג.

סלסולים הוא הארץ ישראל החדשה: הוא משלב את הנופים היפים של ישראל, מהדר את ארצנו, את המציאות הישראלית וגורס כי סלסולים הוא הקצב השולט כיום בארץ ומביע רחשי העם. הטקסט מעולה, הלחן קליט והעיבוד וההפקה המוסיקלית מדויקים. מה צריך יותר? ככה יוצרים להיט.

זמרת הנשמה אסתר רדא, שוברת שתיקה אחרי שנתיים ומשחררת סינגל חדש מאלבומה השני שבדרך – Cry For Me, שיר סול עדכני שכתבה והלחינה רדא וממשיכה להצדיק את עצם היותה אחת הווקאליסטיות המצוינות שיצאו מישראל בשנים האחרונות: בלדת נשמה בינלאומית שנולדה כאן בישראל. מרגש.

https://www.youtube.com/watch?v=Bah_e3gTg6o

“אלוהים הוא אישה” גורסת חד משמעית היוצרת והזמרת מיכל שפירא, הפעילה שני עשורים בסצינת המוסיקה המקומית, בסינגל הבכורה (סוף סוף) המעולה שלה הכולל רוקנרול, ג’אז, Fאנק ובלוז נשי אותנטי על הבר. שפירא מוכיחה כי איכות אינה מילה גסה: שרה על סטוץ בבר, על אהבה ועל הסגידה של הגבר לגופה של האישה. שיר מדויק וממכר. מחכה ומצפה כבר לאלבום.

https://www.youtube.com/watch?v=eRkT6zZEX88&feature=youtu.be

ניצן לוי ב”באוויר” – סינגל חדש מאלבום בכורה עתידי שכתב והלחין נדב אסולין- רוק אווירה אמצע הדרך, קליט ונעים לאוזן. ניצן, יזם בתחום התרבות והמוסיקה באשקלון, כבר מגיל צעיר השתתף והוביל פרוייקטים מוסיקלים רבים באשקלון. בימים אלו מוביל ניצן את פתיחת בית ספר למוסיקה “MODUS” באשקלון. שימו אוזן.

https://www.youtube.com/watch?v=eWTTGxYKROA

10 הערות

להשאיר תגובה