אם נשים רגע בצד את המעריצות והצרחות ואת העובדה שמדובר בכוכב טלנובלות, הרי שאתמול בבית החייל בתל אביב, פקונדו ארנה התגלה כפרפורמר נפלא.


אמש בתיאטרון בית החייל בתל אביב עלה פקונדו ארנה על הבמה חמוש ברעמה בלונדינית, עיניים בגוון תכלת עמוק וסקסופון. כאילו ניתק מהמציאות של החום והלחות התל אביבית, הוא שמר על הלוק הרוקיסטי המלא- שכבות שכוסו מעיל עור וצעיף. קריאות הקהל, שרובו הנשי ניכר לכל עין, לא איחרו לבוא וארנה נאלץ להיפרד מהמעיל.

ארנה ידע היטב מה הקהל בא לראות, ולא הייתה לו התנגדות לתת להן בדיוק את מה שהן רצו. בין שיר לשיר, הוא ניהל דיאלוג עם הקהל, הצביע, דיבר (בספרדית, שהרי הקהל מבין), שיתף ונתן כל תשומת לב אפשרית לעדת המעריצות שהתנפלו על הבמה בכל רגע שרק התאפשר להן. הן מצדן הגיעו מוכנות עם זרי פרחים, מתנות, פוסטרים ואף מפגן אהבה סוחף של שלטים עם הכיתוב " “Israel heart emoticon Facundo שהרימו בתיאום מלא באוויר בפזמון של השיר השני. הוא העלה אל הבמה מעריצה נרגשת אחת והקדיש לה שיר וכמובן תמונת סלפי, ירד אל הקהל ומדי פעם ביקש להדליק אור אולם כדי שיוכל להתייחס באופן אישי לקריאות הנרגשות.

12119134_1062212907136997_8258250194866993411_n

הגברים המועטים שהגיעו, נהנו אף הם, שכן, אם נשים רגע בצד את המעריצות והצרחות ואת העובדה שמדובר בכוכב טלנובלות, הרי שאתמול, באולם בבית החייל, הוא התגלה לנו כפרפורמר נפלא. הליינאפ הורכב מקלאסיקות רוק שעברו עיבוד ג'אזי-בלוזי, אותן הוא שר בקול צרוד ומחוספס. הוא התחיל בפנתר הוורוד השקט יחסית, וסחף את הקהל עם ביצוע פנומאלי של creap וביצוע מרגש של roxan. לאחר מכן המשיך עם stand by me וביצוע מלא נשמה ל-knocking on heaven's door שבו עלתה לבמה גם הזמרת אורלי גואטה הנהדרת. ראויים לציון גם הגיטריסט הארגנטינאי המופלא שלו DC דיזי ספץ' והנגנים הישראליים המוכשרים שליוו אותו: עמית שטריקר- בסיס, אלמוג ליבני – תופים, אסף פרישמן – קלידים וזמרת הליווי המצוינת דניאל בליברג.

היה שם גם שיר אחד פחות מתוכנן, שכן, ארנה הגיע לשיר רוק, אבל המעריצות היו בשלהן, שיר הנושא מתוך הטלנובלה "בובה פראית" שהוא נאלץ לבצע בהפתעה. לקראת הסוף כבר כל הקהל על הרגליים, רוקד, פקונדו לא השאיר אף אחד אדיש. לסיכום, אם היית אישה בישראל של תחילת שנות האלפיים, רצית להיות פה.

תגובות

להשאיר תגובה