כששני עולמות מעט שונים נפגשים, אפשר רק לדמיין איזו מוסיקה יכולה לצאת, אך רק כשמאזינים לה, אפשר להבין מוסיקת נשמה מה היא. שאלו את רז חדד ומידד טסה שהוציאו היום את הדואט החדש שלהם: "תחזור" שכתב והלחין ברק רוני לעיבוד והפקה מוסיקלית של תומר מתנה.

רז חדד פרץ לתודעה לפני כמה שנים עם המגה להיט "תודה לך" ולאחר כמה שנות שתיקה, חזר לאחרונה בשיא המרץ בעבודה על אלבומו החדש.

מידד טסה- נער הפלא החם ביותר של העולם החרדי, הנושא עימו להיטים כ"בן של מלך" ו"על נהרות בבל", צבר בזמן פעילותו עדת מעריצים נאמנה המצפה בשקיקה לכל שיר ושיר חדשים פרי עטו.

ברוח החגים, השניים לקחו אתנחתא קלילה מהקריירות המסיביות של שניהם, נכנסו לאולפן והקליטו את "תחזור", בלדה מרגשת, קליטה ומלודית מאוד.

צאת הסינגל הוא בעצם תירוץ מצויין עבורי לראיין לראיון "זוגי" את רז חדד ומידד טסה ולהבין מהם כיצד נולדה היצירה הזו?

רז ומידד, שני דורות שונים של מוסיקה.  כיצד נוצר החיבור ביניכם?

רז: "כששמעתי לראשונה את השיר אהבתי אותו מאוד, וראיתי בו דרך להגיע ללבבות הצעירים במגזר החרדי, שתמיד הייתי מחובר אליו נפשית. מידד היה השם הראשון שעלה לי בראש, ופניתי אליו. לשמחתי הרבה הוא אהב את השיר ונוצר חיבור מיידי."

מידד: "קיבלתי את השיר "תחזור", והרגשתי שהשילוב של המילים והלחן מקבל משמעות אדירה, חודרת לנשמה. עוד לפני ההקלטות השיר התנגן אצלי בראש תקופה ארוכה"

מה הביא כל אחד מעצמו לשיר, ואיך ידעתם שזה ה-שיר לבצע יחד?

רז: "כל אחד מאיתנו הביא את הסגנון שלו, את הצלילים היחודיים לו, ואת האהבה לבורא עולם.  כששמענו את מה שיצא היה ברור לכולם שזה הדבר הנכון לעשות."

מידד: "כמעט כל שיר שאחנו מקליטים מדבר על קדושה וקרבה לבורא עולם, ודרכו אנו מנסים להעביר את התחושה המציפה אותנו. אני מאמין שהשיר הזה והביצוע המשותף מעביר לקהל את המסר שלנו בצורה מדהימה."

שניכם לא חסידים גדולים של דואטים.. אז מה "שכנע אתכם"?

מידד: "אמנם עד היום לא הקלטנו דואטים, אך כשהגיע רז עם שיר כל כך מיוחד, וביצע אותו בצורה נפלאה, שמחנו על שיתוף הפעולה."

רז:  "אני חושב שהרצון של שנינו לגעת במגוון של אנשים החולקים אמונה משותפת. "

איך השיר נולד?

רז: "ברק רוני שכתב את השיר, ואני, בעשייה מתמדת כבר הרבה זמן. באחד הביקורים שלי אצלו עברנו יחד על השירים, וראיתי חצי בית ופזמון מהשיר.  כל כך התלהבתי ומיד עשינו סקיצה. הסתכלנו אחד על השני, חייכנו, והרגשנו שייש לנו משהו מיוחד."

מידד: "השיר נולד על ידי ברק רוני המוכשר, שכתב מילים המתארות בצורה מדויקת המתארת את המחשבות והרגשות של שנינו."

1 תגובה

להשאיר תגובה