עומרי סבח (27) מחיפה, התחיל את דרכו המוזיקלית לפני למעלה מעשור, ומאז הוא לא מפסיק לשיר.”כבר כשהייתי בן 16 בתיכון, נכנסתי לאולפן וחברתי שם למפיק המוזיקלי ג’ורדי, במהלך השנים נרקמה חברות נאמנה ומלאה בחלומות משותפים אשר מגשימים עצמם היום” הוא מספר מייד.

את הסינגל הראשון ששוחרר  אל תחנות הרדיו לראשונה הוא הוציא בשנת 2011 אבל שם הוא חווה נקודת משבר, בשל מיעוט השמעות. אבל רגע לפני שהחליט לסגת מהחלום, הוא בחר בדרך קצת שונה. “לאחר שהרגשתי שהקרבתי למען החלום שלי הכל, סינגלים רבים שנשלחו לתחנות הרדיו ומלחמה בלתי פוסקת למען השגת הופעות אני זוכר שהחלטתי לקחת צעד אחורה ולהפיק מופעים לאמנים רבים שנורא האמנתי בהם, כמו יובל דיין, עידן חביב, נצ’י נצ’, פבלו רוזנברג, הראל מויאל, בית הבובות, לירן דנינו ועוד” אבל ההפתעה הגדולה הגיעה אליו בין לבין,”בזמן הכי אינטנסיבי ובין הפקה להפקה קיבלתי שיחת טלפון מהמפיק המוזיקלי שלי (ג’ורדי) שמיד אחריה נפגשנו באולפן ומשם יצאנו לשיתוף פעולה בלתי צפוי, אני, טליסמאן וגיל ויין, שיתוף הפעולה הזה הוליד את “עד המדבר” ואת “לאן שהרוח תיקח” לצד מסע הופעות ארצי סוחף ומתמשך, כניסה לפלייליסט הרשמי והנחשק של גלגל”צ, מקום שלישי במצעד הרשמי של MTV ומקום במכובד במצעד השנתי העברי של כל תחנות הרדיו בארץ”

לפני כחודש וחצי, הוציא  את הסינגל החדש והמעולה “דצמבר”  אותו כתבו והלחינו יחד עומרי סבח, צאלון וגיל ויין. “לאחר חיפושים רבים של עיבוד מוזיקלי מתאים את הקליפ ל”דצמבר” צילמנו והפקנו בעיר חיפה בה גדלתי וגרתי כל חיי הוא מסכם בגאווה.

תגובות

להשאיר תגובה