מפולפלים

14 שנה שלהקת הרוק “התבלינים” פעילה ובשלהי שנות ה-2000 הניבה מספר שירים מוכרים כ”אין סוף” ו”בא לי”. לאחר עשור מאז הוציאו את אלבומם הראשון ולאחר “שקט תעשייתי” במהלכו הופיעו ברחבי הארץ ועבדו על אלבום שני, שחררה הלהקה לאחרונה את הסינגל הראשון מתוך אלבומה החדש – “זה כל כך פשוט” שכתב והלחין ליאור לוי.

קודם כל, להיכן “נעלמתם”?

“נעלמתם זו מילה קשה. אנו מרגישים ברי מזל שמרגע הפריצה שלנו, הקהל שלנו איתנו כל הזמן, גם כשאנחנו בשקט תקשורתי ומתכנסים בכדי לעבוד וליצור, הקהל לא מוותר לנו ועלינו, כך שאנו לא מרגישים שנעלמנו. היינו עסוקים בליצור ולהשקיע בחיינו האיישיים.גדלנו, התחתנו, הבאנו ילדים, ועכשיו אנחנו מדליקים שוב אור חזק החוצה.

על אף מספר גלגולים, מה הדבר העיקרי השומר את הלהקה פעילה?

“נכון שהיו כמה גלגולים, אבל הגרעין של הלהקה נשאר אותו הגרעין. הדבק הוא ללא ספק האנרגיה שיש לנו ביחד. החיבור הזה שלא מאפשר לנו לרצות להתנתק, וכמובן הקהל שמאשר לנו שאנחנו חייבים להמשיך. כשיוצרים מתוך מקום נקי, מהרצון לעשות מוסיקה טובה עבור אנשים ולקבל את הפידבקים שאנחנו זוכים להם מהרגע הראשון, זה הדבק”.

ספרו על השיר החגש – “זה כל כך פשוט”

“השיר מדבר על קונפליקט שיש לאדם בינו לבין עצמו. כל כך הרבה תחושות שצפות במהלך היום: כעסים, שקרים, חיפושים, עצבים, עצלנות ופחד. הפתרון לכך זה כל כך פשוט”.

מי קהל היעד המגיע להופעותיכם?

“אנשים שמחים. אין גיל ואין מגדר. כל מי שנעים לו, נעים לנו שהוא שם”.

מתי אלבום חדש?

“ממש עכשיו יצא הסינגל הראשון, האלבום צפוי לצאת בחודשים הקרובים”.

2 הערות

להשאיר תגובה