מסע חיוו

הכירו את עדיאל בראל (26) ממודיעין, יוצר וזמר צעיר המשחרר סינגל שני מאלבום בכורה – “מסע”, שיר אישי בו מנסה לשאת אותנו במסעו המוסיקלי אל נבכי האני הפנימי של כל אחד ואחת מאיתנו ולקבל זווית נוספת לתקופות שונות בחיינו. את “מסע” כתב בראל עם רפאל חברוני, והלחינו נעם עקרבי (שעיבד והפיק מוסיקלית) ואריאל מויאל.

עדיאל, מהו המסע שלך ?

“המסע שלי הוא העולמות שהכרתי חוויתי וראיתי על הדרך שלי למצוא את המקום האמיתי שלי בתוך כל המסגרות שנדדתי בהם העולם הדתי מול העולם החילוני הנדודים כילד בין מדינות ערים ותרבויות שונות ההרגשה והתחושה ששנים לא הייתי שייך וחלק ממקום במדינה זרה הייתי לא משלהם ובעולם הדתי הייתי “המרדן” בעולם החילוני הייתי הדת”לש… ובתוך כל זה הכח והרצון לחבר בין כל מה שלמדתי כדי להיות האני האמיתי שלי”.

זוכר את הפעם הראשונה בה עמדת על במה ושרת?

“הפעם הראשונה שעליתי על במה היתה בגיל 12 בבר מצווה של קרוב משפחה הקדשתי לחתן את השיר “שמע ישראל” עוד כילד היה לי חיבור לטקסט של השיר הזה ואני זוכר שגם הקהל שמע את זה בביצוע הבסרני של אז אנשים נורא התרגשו ירדו להם דמעות של שמחה הייתי מאושר מההרגשה הזו”.

מה אתה מרגיש כשאתה שר?

“במילה אחת “שליחות” שליחות לשמח לרגש ולגעת בלב האנשים אם מישהו מקשיב לשיר ושולח לי הודעה “אחי אני חייב לספר לך הייתי היום עם מצב רוח על הפנים איך שהוא יצא לי להקשיב לשיר שלך והוא פשוט רומם אותי עשה לי טוב תודה” אז עשיתי את השליחות שלי ותחושת הסיפוק היא ענקית”.

כיצד נולד השיר החדש?

“האמת יש כמה אנשים שמעוברים בלידת השיר הזה אריאל מויאל מלחין מוכשר מאוד כתב את זה כשיר אמריקאי באנגלית בפעם הראשונה שהקשבתי ללחן פשוט התאהבתי בו הלכתי עם הלחן לחבר בשם רפאל חברוני לכתוב לשיר מילים והלחן משך אותי לכתוב על מסע החיים כשהמפיק נועם עקרבי הקשיב לשיר הוא ידע בדיוק מה הוא הולך לעשות איתו שינינו את הפזמון וזה פשוט קרה המילים של הפזמון כאילו ירדו לי משמיים”.

מה החלום הגדול שלך?

“האמת אפשר לומר שאני חי את החלום כל עוד אני עושה מוזיקה זה החלום”.

עם איזה אמן היית רוצה לבצע דואט?

“דפנטלי עם הסולן של וואן ריבפליק ראיין טדר אני רק לא בטוח שזה אפשרי 🙂 אבל עם אהיה ראלי יותר אז אשמח לדואט עם עברי לידר ואביב גפן”.

היכן ניתן לראותך מופיע בימים אלה?

“אפשר להתעדכן דרך הפייסבוק שלי תמיד מפרסם שם”.

 

 

תגובות

להשאיר תגובה