מיקי גבריאלוב חוגג 60 שנות יצירה מוזיקלית  יחד עם הפילהרמונית הישראלית ובליווי להקתו. יתארחו באירוע: יניב ביטון, עידן אלתרמן, שירה גבריאלוב, ומקהלת צעירי מורן בניהולה המוסיקאלית של נעמי פארן. 

היכל התרבות תל אביב , יום שישי צהריים (13:30) |  12.7.24 

לכבוד 60 שנות יצירה בהן שר את פס-הקול הישראלי כפי שכולנו זוכרים אותו ומכירים אותו, וכבש כמעט כל במה, יעמוד היוצר, המוזיקאי, המלחין הכותב , והזמר מיקי גבריאלוב על בימת היכל התרבות בתל אביב ויבצע את מיטב שיריו.

חתן פרס אקו״ם ואמ״י למפעל חיים, מיקי גבריאלוב מציין 60 יצירה מוזיקלית במופע – מיקי גבריאלוב והפילהרמונית הישראלית חוגג 60 שנות יצירה מוזיקלית. במופע החגיגי והמיוחד יבצע גבריאלוב את הקלאסיקות שהפכו לעמוד התווך של המוזיקה הישראלית בעיבודים שטרם נשמעו. במופע יארח גבריאלוב את : יניב ביטון, עידן אלתרמן , שירה גבריאלוב ומקהלת צעירי מורן – בניהולה המוסיקאלית של נעמי פארן .

מיקי גבריאלוב החל את דרכו המוזיקלית לפני 6 עשורים כאשר היה חלק מלהקת הרוק הישראלית המצליחה ביותר בעולם "הצ'רצ'לים". שם הכיר את מי שלימים יהיה השותף המוזיקלי שלו שיכבוש בעזרת מילותיו ולחניו של גבריאלוב את הקהל הישראלי: אריק איינשטיין ז"ל. קצרה היריעה מלתאר את תרומת השותפות המוזיקלית הזו לזמר העברי ולעיצוב דרכו המוזיקלית של מיקי גבריאלוב כיוצר.
מיקי גבריאלוב, ממשיך להיות אחד היוצרים המגוונים והמשמעותיים במוזיקה הישראלית. במשך למעלה משישים שנות יצירה הוציא גבריאלוב 22 אלבומי סולו והשתתף בהרבה שיתופי פעולה שיצרו נכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית. בין היצירות: "זה היה סיפור החורף", "את יפה שלי", ״ערב מול הגלעד״ ״אמא אדמה״ אבא סיפור " ״עוף גוזל״ , "הופ הופ", "‏גברת מגונדרת" ועוד רבים וטובים. כמו כן לאורך השנים שיתף גבריאלוב פעולה עם יוצרים וזמרים רבים כמלחין, מפיק וכמבצע.
בין האמנים איתם שיתף פעולה: אריק איינשטיין ,חוה אלברשטיין, יהונתן גפן, קורין אלאל, יענקלה רוטבליט, רבקה זוהר ,דפנה דקל, יגאל בשן ,יצחק קלפטר ,יוני רכטר ,שם טוב לוי בתו שירה גבריאלוב ועוד.

מבין השירים שיבצע מיקי גבריאלוב עם הפילהרמונית הישראלית ועם אורחיו : צא מזה , אני אוהב לישון , אוהב להיות בבית , קפה טורקי , סע לאט , הכניסיני תחת כנפך , היא יושבה לחלון טלי טלי  , השיירה , שכשנבוא , אני ואתה ועוד.

 

תגובות

להשאיר תגובה