איציק (עוזרי) הליצן מקרית אונו השיק בחודש האחרון מופע חינוכי חדש לילדים שנולד בתקופת הקורונה ועוסק בבטיחות בבית. “בעקבות הקורונה נאלצתי לעבור מהפעילות שלי בבית החולים לילדים לעסקי שמירה ואבטחה ושם בלילות הארוכים חשבתי על המופע שנקרא “ד”ר בטיחות”. 

המופע שנעשה בייעוץ מומחים משלב קטעי קוסמות ושירה ועוסק בזהירות במטבח, באמבטיה ומפני חנק. וילדי הגנים כבר מזמזמים. את ההמנון “ד”ר, ד”ר בטיחות, שומר על הילדים יש לו אחריות”.

מזה יותר משלושים שנים איציק הליצן מחמם את לבם של ילדי שניידר ואף משדר תוכנית רדיו לילדים כל שבת. בתקופת שיא משבר הקורונה כאשר לא יכל לעסוק בעבודתו כליצן רפואי בשיינדר נאלץ לעבוד בלילות במאבטח “הייתי משחק שוטרים וגנבים ובנתיים הגיעה אלי הארה”. בלילות הארוכים הוא חשב איך לצאת לאור עם המופע שלו לילדים. מופע שניצני המחשבה לגביו עלו בראשו כבר לפני 15 שנים “הייתי משמח את הילדים וראיתי כל כך הרבה שמגיעים לבית החולים בגלל מפגעי בטיחות ואז חשבתי איך לעורר מודעות לעניין”.

בגן יהב בקרית אונו לפני כשבוע הילדים מסתדרים במעגל וכאשר איציק פורס את הציוד שלו הילדים יושבים מרותקים ואז פוצחים בהמנון “ד”ר בטיחות, שומר על הילדים יש לו אחריות”. איציק משלב קטעי קוסמות לצד שירה והדגמה אישית. הילדים מתמוגגים והגננות מרוצות “התייעצתי עם רופאים ומומחים כדי להפיק את המופע” הוא מספר ומסכם “גם אם הצלתי ילד אחד מפגיעה אז הכל שווה לי”. 

תגובות

להשאיר תגובה