מה הקשר בין ליהיא לפיד, ציפי שביט והרבנית רונית ברש ? כולן לקחו חלק בתערוכת צילמים יחודית של הצלמת אושר עדן פשינסקי שעוסקת בחברות נשית

מאחורי כל אישה חזקה יש לפחות אישה חזקה אחת – זו האג’נדה שעומדת מאחורי תערוכת הצילומים ‘נשים חזקות בחיי’ שעלתה בשבוע שעבר בתל אביב בתיאטרון בית לסין 

יוזמת התערוכה והצלמת אושר עדן פשינסקי (40) תושבת פ”ת מספרת “התערוכה מבקשת לבטא קשר רגשי משמעותי בין נשים לנשים אחרות שמשמעות עבורן מקור כוח. בזמן הצילומים גיליתי את כוחו של הקשר הנשי והחלטתי להתמקד בו”. תמונות הדיוקן שצילמה נבחרו בקפידה וניתן בהחלט לראות את הבחירות הויזואליות שמבטאות רגע של כנות רגשית נטול יומרות “כל סשן היה עבורי חוויה מלאה ברגעי אושר וברגש עמוק בין המצולמות”.

פשינסקי אחרי למעלה מעשור שנים של עשייה משותפת עם בן זוגה איתי במשרד הפקות היא גילתה את המצלמה ובצעד אמיץ החליטה לעבור צד “התאהבתי והחלטתי לחולל שינוי בחיי המקצועיים ולהגשים עצמי בתחום הצילום. לא היה לי פשוט לעזוב הכל באמצע החיים. ההחלטה לעזוב הכל ולהתחיל מאפס הייתה כרוכה עבורי בשחרור פחדים ומעצורים אך אני מאושרת מכך. ההשראה לתערוכה נולדה מתוך פרויקט גמר בלימודי הצילום”.

בתערוכה משתתפות השייטת ירדן ג’רבי , ליהיא לפיד, הרבנית רונית ברש, כוכבת הילדים מיקי מוכתר ועינת שרוף לצד עוד נשים חזקות.

תגובות

להשאיר תגובה