בעקבות מאורעות הימים האחרונים והחשש שילדי ישראל והדרום בפרט יהיו ספונים בבתיהם ולעתים אף בחדר הממ”ד שלהם, פנתה החברה למתנ”סים הארצית לרפי עגיב על מנת לקדם חוסן נפשי באמצעות אימון גופני. עגיב נרתם לאתגר וגייס את טובי נינג’ה ישראל, ביניהם יובל שמלא, גיל מרנץ ואלכס חזנוב, להעביר לילדים ולבוגרים אימון עם הטובים ביותר בתוך החלל המוגן באמצעות פלטפורמת השידור המקוונת סקרינז לייב, ללא עלות למשך שבוע שלם.

שי רייכנר, סמנכ”ל בחברה למתנ”סים הארצית: “רכזי הספורט במרכזים הקהילתיים בכל הארץ זיהו מגמה בקרב ילדים ונוער של עניין בפעילויות בסגנון נינג’ה ישראל. כשלצערנו נוכחנו לדעת שהתקופה הקרובה עלולה להחזיר את ילדי ונוער ישראל מהמגרשים, המדשאות, המתנ”סים והחוגים לבתיהם, ועוד לאחר תקופת קורונה וסגרים ממושכת, פנינו לרפי עגיב ולמנכ”ל סקרינז לייב, אלי אוזן כדי שיאפשרו להם את “הממתק” הזה בשעה לא פשוטה ולומר להם ‘אתם לא לבד’. אנו מקווים שכולנו נצא מהממ”דים כבר בימים הקרובים והילדים יוכלו להיות נינג’ות בכל מקום שיבחרו”.

Work Out With The Best הוא ערוץ אימונים מקוונים של נבחרת הנינג’ות שנולד בעיצומו של משבר הקורונה, לנוכח הסגר וסגירת מכוני הכושר. הספורטאים עצמם נאלצו להתאמן בחלל אלטרנטיבי בזמני הסגר וכך יכלו להנגיש את הפתרון שלהם לכלל הציבור. הערוץ יהיה זמין בחינם למשך שבוע בכדי לסייע לחיזוק הגוף והנפש בתקופה קשה זו ובתקווה לימים שקטים שיגיעו במהרה. באמצעות הערוץ  כוכבי  “נבחרת הנינג’ות” יעבירו סדרת אימונים המשלבת את כל מה שיש בבית, במשרד או בכל מקום מוגן אחר.

ילדים, נוער, משפחות שמתאמנות ביחד, בוגרים ומבוגרים יוכלו לשמור על כושר גופני, ובאמצעותו על חוסן נפשי. האימונים זמינים בערוץ ה-VOD החדש באתר סקרינז לייב. ניתן לצפות ביחידות אימון בודדות או זוגיות עם הנינג׳ות, כאשר כל אימון נע בין 30-60 דקות וניתן לחזור ולתרגל אותו במשך כמה פעמים.

Work Out With The Best

לצפייה: Screenz.live

תגובות

להשאיר תגובה