בצל מלחמת "חרבות ברזל", עמותת "גדולים מהחיים" הערכה אמש 26.05.2024 את ערב הגאלה השנתי באודיטוריום סמולרש באוניברסיטת תל אביב, לגיוס כספים למען קרן הבריאות של העמותה, המממנת בדיקות, תרופות שמחוץ לסל וטיפולים מצילי חיים לילדים חולי סרטן.

ערב הגאלה בסימן "לא תנצחו אותי", כשם שירו של יהורם גאון, מציין השנה את המלחמה הכפולה של ילדי העמותה – המלחמה בסרטן והמלחמה על הבית. בימים אלה בהם המדינה כולה בטלטלה, משפחות לילדים חולי סרטן מתמודדות כפליים: עם הורים במילואים, עם פינוי מישובים בצפון ובדרום ועם טרגדיות אישיות. כמה כוחות צריך כדי להילחם על חיי הילדים, במציאות הנוכחית. אבל הם לא לבד!
את הערב ינחה צביקה הדר, וישתתפו בו ילדי העמותה.

לערב החגיגי  מוזמנים בכירי המשק שמלווים את עמותת "גדולים מהחיים" ותומכים בפעילותה, חבר הנאמנים של העמותה, וכמובן הקהל הרחב שמוזמן להגיע, לתמוך ולהנות מערב מרגש שכל כולו לטובת הילדים החולים.

עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 על ידי הורים לילדים חולי סרטן, ומאז מלווה ילדים חולים ואת בני משפחותיהם בכל תחומי החיים, בין היתר באמצעות קרן בריאות מצילת חיים למימון תרופות וטיפולים שאינם בסל הבריאות. מאז פרוץ המלחמה מסייעת גדולים מהחיים בצרכים חדשים הנובעים מהמצב, ביניהם סיוע כלכלי מורחב למשפחות בהן ההורים במילואים, מפונים או נזקקים לתמיכה בשל המצב, סיוע פסיכולוגי למשפחות, הסעות לשמירה על הרצף הטיפולי, עוד.

קדירט- הילה אייזינגר

מנכ"לית עמותת "גדולים מהחיים", אפרת ליכטמן: "הגאלה השנה משמעותית מאוד לאור האירועים שאנו חווים כמדינה. ההתמודדות של המשפחות מאז ה- 7 באוקטובר, קשה במיוחד שכן רבות מהן מתמודדות עם השלכות המלחמה ושכול לצד מצבים רפואיים מורכבים. כל השנה, אנחנו עוסקים בלייצר תקווה וחוסן למשפחות גדולים מהחיים ובתקופה זו אף ביתר שאת. הערב החשוב הזה, שכולו למען הצלת חיים ושיפור איכות החיים של ילדים חולי סרטן, הוא ערב עם מסר חזק וברור שגם בימים אלה, אנחנו לא משאירים אותם לבד. עומד להיות ערב מיוחד ועוצמתי ואני מזמינה את כולכם לקחת חלק".

תגובות

להשאיר תגובה