לאליעד מלכי לא באמת אכפת מה שאתם חושבים עליו, או שכן, מה שבטוח זה שהוא נהנה מהקללות הנאצות וההכפשות, אחרי הכל מבחינתו, המטקבקים שצוחקים עליו, הם אותם אלו שבאים לבקש חתימה. אז מי באמת חי בסרט?

אליעד מלכי הוא השם הכי חם בפייסבוק, פחות בעיני עצמו, בעידן שבו כל כוכב יכול לפרוץ גם בלי להיות ברשימת השמעות ברדיו, אליעד מלכי הוא בדיוק כזה, לפני כשנתיים הוא הוציא את ""מאמי סונג", שיר שהוא ספק אמיתי אבל בעיקר ספק פארודיה והפך בין לילה לקאלט, הצפיות ביוטיוב לקליפ האיך לומר הזוי, גדלו וגדלו ומלכי שבעיקר קיבל תגובות בנוסח "חי בסרט" החליט שהוא ממשיך להציף את הרשת. בשלושה שירים חדשים שיצרו בעיקר גיחוך, אבל גם זיכו אותו בתואר "כוכב רשת".

נפגשנו רגע אחרי שהשיר האחרון שלו "רציתי לאהוב" יצא וגרר בעיקר טוקבקים נזעמים על השימוש שלו ברצועות עור , נשיקות בין שני גברים דתיים ועוד פרובקוציות כמיטב המסורת של מלכי שאוהב להיות הילד הרע של עולם הפופ.

אלא שהפעם מלכי קצת יותר נבוך מבעבר, אולי כי פתאום הוא מבין את הקונוטציה הלא ראויה בשימוש ברצועות העור שנראות כמו תפילין, או סתם כי מתחשק לו לשחק את הילד הטוב לרגע, בכל מקרה, לדבריו השיר שגרר ביקורות טובות , גרם לו הרבה נזק. " אמנם קיבלתי תגובות מצוינות מאנשים בתעשיה שפעם היו מתעלמים ממני, אבל הקהל בבית לא ידע להכיל את זה, אף אחד לא מבין שמדובר באדם שעצם מפנטז על סצנות מיניות,  כל הקטע הוא סוג של מחוות מיניות טראשיות ופרובקטיביות ולא מעבר לזה"

אז למה בכל זאת עשית את זה? הרי ידעת בדיוק למה זה יוביל

"אני לא מתחרט על כלום, אני גם לא מרגיש שפגתי באף אחד , הדיבור עלי הפך למשהו הרבה יותר טוב בעקבות השיר הזה וזה מה שמשנה מבחינתי".

12167026_958344837560035_2121803736_n

ובכל זאת רגע לפני הלנת על זה שהקליפ הזה יצר בעיקר תגובות נזעמות?

" זה נכון, אבל עם זאת  אני מאוד שלם עם מה שעשינו, התגובות לא קלות אבל זו דרך התמודדות עם הפרסום. אנשים שונאים אותי ואין לי בעיה עם זה, חשוב לי לציין שטוקבקים לא בונים אותי, האנשים שכותבים איתם יראו אותי ברחוב ויתלהבו ממני ויבקשו תמונה, אני לחלוטין לא פונה לקהל של טוקבקסיטים, אלא לאנשים שיש להם קצת מוח"

בוא נדבר רגע על הפרסום, מה זה עושה לך באמת? מאיפה בא הצורך הזה?

"שמע, אני אוהב את זה, מבחינתי ככל שמכירים אותי ומחזיקים מהמוזיקה שלי אומנות עשיתי את שלי, אני לא בא ממשפחה עשירה כמו הרבה מוזיקאים מישראל, אני מממן את עצמי ושם ים של כסף על כל קליפ ושיר שאני עושה ואז אתה קורא טוקבקים אחרי כל ההשקעה וזה משלים את המשוואה, חשוב לי שבסופו של יום יתסכלו עלי כאומן ולא כמוזיקאי. מבחינתי, אני עושה אמנות אני מביא אמירה אחרת שלא קשורה לשום דבר פרט לאומנות".

ובכל זאת הרדיו מתעלם ממך, הטלויזיה לא משדרת אותך ומפיקים לא עובדים איתך.

"אני נתקל בהרבה לא, יחצנים וסוכנים לא ששים לעבוד איתי ומסתכלים עלי כמשהו לא ריווחי, וזה ממש לא נכון, תחנות הרדיו לא נותנות הזדמנות לזמרים בגלל זה אנחנו תקועים עם אותם זמרים כל הזמן  וזה מבאס, אמנם יש תחנות שמשמיעות אותי בדרך כלל באזורי, ואתה יודע מה, עם יד על הלב, מי שבאמת הקשיב לשיר האחרון שלי יכול להבין שזה הרבה יותר טוב מכל הפקת פופ אחר שנעשתה פה, אין לי ספק שאם הייתי הולך בחול זה היה הרבה יותר טוב.  פה קוראים לי פרובקטור ומטורף ואף אחד לא מבין שאני בעצם אומן"

ועכשיו אתה גם יוצא במופע משלך, לא קצת מוקדם?

" ממש ממש לא, יש לי מספיק חומר אני מוכר ואני הולך לעשות הופעות מעניינות והזויות כאחד, המופע הראשון שלי יהיה בבית היוצר בנמל תל אביב, אני מתכונן להחליף תלבושות ולעשות שואו של פופ אמיתי על הבמה. הרעיון הוא באמת להתפרנס מהמופעים הללו ואני מאמין שהקהל יצביע ברגליים ויגיע"

ולסיום, מה תגיד למי שאומר שאתה "חי בסרט"?

"מה אני יכול לומר? שיבדוק איפה הבעיה אצלו"

12170398_958344897560029_2100246997_n

תגובות

להשאיר תגובה