אליעד מלכי, זמר הפופ וכוכב הרשת סולק לאחרונה "ממכללת לוינסקי" בה הוא למד,בשל דרכו האומנותית. המכללה לא קיבלה את מלכי כיוצר ואומן עצמאי שמדבר בקליפים שלו על נושאים שהינם בחזקת טאבו חברתי ומסרים של קבלת השונה והאחר אז במקום להקים קול מחאה מול שערי המכללה הוא בחר להתפשט וליצור פרובקציות בשיר חדש

"שה" הוא שם הסינגל החדש, ואם זה מזכיר לכם את הרצון להשתיק דברים, זה לא במקרה, הסינגל מדבר על מחאתו הפרטית של מלכי, על אהבתו למקצוע שלא תוכל להתממש בשל הסילוק מהמכללה, על הרצון שלו להיות שונה ומיוחד ועל התחנונים שיקבלו אותו כמי שהוא. הקליפ שמצורף לשיר מתאר מחאות חברתיות החל מהזקנה במסדרון בית החולים, מחאתם של ניצולי השואה ,מחאה על השחיתות במשטרה,מחאת הדיור, הגז,הפלפלים וכו'. הקליפ מתאר גם את מחאתו הפרטית של מלכי אל מול המערכת, הרצון להיות מורה בכיתה והרצון להיות מחנך  את דור ההמשך. הקליפ מסתיים בסצנה עוצמתית אל מול מכללת לוינסקי בה למד.

הזמר יוצא למאבק עצמאי במערכת החינוך ובמכללה תוך שימוש בשיר "שה" כמקדם המאבק ברשתות החברתיות, בתחנות הרדיו ובכלי התקשורת.

קדמו לסינגל- להיטי הענק "סקסי טיים" ו"מאמי סונג". הלהיט הפרובוקטיבי "רציתי לאהוב", ולהיטי הרשת הקודמים "בונבון סטייל" ו"איווה".הסינגל משמש כסינגל שישי מאלבום הבכורה "פרובוקציה" שיושק בסבב הופעות בקיץ הקרוב.

מלכי, למי שעדיין לא מבין, מה הסיפור צאחורי השיר?

"מכללת לוינסקי בה למדתי הודיע כי תפסיק את לימודי במידה ולא אפסיק לשחרר שירים לרשת ובנוסף עלי להוריד את כל הקליפים שעלו עד כה. לאחר שסרבתי המכללה החליטה לסלק אותי בשל "אי התאמה לערכי המכללה" ולשלול ממני תעודת הוראה.לאחר מאבקים מול משרד החינוך שלא צלחו, אני משחרר שיר שמטרתו לזעזע את הציבור הישראלי ואת האטימות שנעשתה כלפי תוך שילוב במחאה הפרטית שלי אל מחאות הכלל.מתכנן לעלות לבגצ עם עורך דיני בתום 45 יום שבג"צ נותן להגשת העתירה". רשמנו.

תגובות

להשאיר תגובה