סר ג’יימס,”האיש עם חליל הזהב” זוכה האוסקר לנגינה בשר הטבעות, אייקון מוסיקה מהגדולים בעולם מגיע לארץ בדצמבר ויבצע קונצרט משותף עם ליידי ג’יני גאלווי בליווי של תזמורת קול המוסיקה של פריז בניצוח המאסטרה  עדה פלג

סר ג’יימס גאלווי נחשב לחלילן החשוב ביותר החי כיום. הופיע בפני נשיאים ומלכים ביניהם המלכה אליזבת השנייה, שהעניקה לו פעמיים תואר כבוד על תרומתו למוסיקה. הוא הופיע יחד עם אמנים מפורסמים כמו אלטון ג’ון, ריי צ’ארלס ועוד ואף זכה באוסקר על נגינתו בסרט “שר הטבעות”. רעייתו, החלילנית האמריקאית ליידי ג’יני גאלווי, הינה סולנית מהבולטות בדורנו.

עדה פלג, מצמרת המנצחים הישראלים ,ניצחה על תזמורות ומקהלות בארץ ובחו”ל, ובהן התזמורת הסימפונית של מוסקבה, התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור, התזמורת הקאמרית של שטוטגרט, התזמורת הקאמרית הישראלית, מקהלת האופרה הישראלית ורבות אחרות. ב- 2018 תחל בתפקידה כמנהלת מוסיקלית של פסטיבל המוסיקה בקלרמונט פראנד בצרפת.

תזמורת קול המוזיקה של פריז , בניהולה המוסיקלי של עדה פלג ,מורכבת בעיקרה מקשתנים, כולם יוצאי תזמורות לאומיות או מחוזיות בצרפת, ביניהם סולנים המוזמנים לנגן בתזמורות אחרות, בצרפת ובחו”ל. הסיור הישראלי הוא שלב ראשון בפרויקטים משותפים המתוכננים לשנתיים הקרובות בין תזמורת קול המוזיקה פריז , המרכז למוזיקה בגליל, התזמורת הסימפונית של מחוז דום בצרפת ומקהלת האופרה הישראלית.

המרכז למוסיקה גליל, בהנהלתה המוסיקלית  של עדה פלג מקיים במהלך השנה קונצרטים מוסיקליים  ואירועים חינוכיים איכותיים . פעילות המרכז נתמכה מאז הקמתו  על ידי גופים ציבוריים ופרטיים ובהם משרד התרבות,  משרד החוץ, הרשות לפיתוח הנגב והגליל, קרן הכט,  ואגודת הידידים של המרכז.

סולנים:

סר ג’יימס גאלווי, חליל

ליידי ג’יני גאלווי, חליל

בתכנית:

בריטן,סימפוניה פשוטה אופוס 4

מוצרט, קונצ’רטו לחליל ברה מזור

בארבר, אדאג’יו למיתרים

צ’ימרוזה, קונצרטו לשני חלילים בסול מז’ור

היכל התיאטרון

קריית מוצקין    12.12.16  יום ב’

אולם תרבות קיבוץ יפעת 13.12.16  יום ג’

אולם רקאנטי מוזיאון תל אביב  14.12.16  יום ד’

למידע ורכישת כרטיסים 0505-342687

25 הערות

להשאיר תגובה