חוזר לחיינו

מתן מימון (27), כותב ומלחין אליו נתוודעתי אישית לראשונה בסינגל “לאן הלכת” ( סינגל הבכורה שלו) ונחשפתי ליוצר כנה ואיכותי שיודע להגיש איכות במינון הנכון לצד שירי הקאלט העכשוויים (בכל זאת, צריך לעמוד ב”תו התקן” המוסיקלי) ומשהו בשילוב של קולו המלטף והטקסטים והלחנים המלודיים מאד שהוא בוחר, מצליח לגעת בי.

בימים אלה הוציא מימון את הסינגל השלישי מאלבום הבכורה שלו – “חוזרת לחיי” ( מילים:  אלירן אביטל ומאיר בנישתי) המציג רומנטיקה קליטה בניחוח לטיני שרמנטי.


מתן מה שלומך בימים אלה?

“האמת שתפסת אותי בתקופה מהמאושרות בחיי. לאחר 3 שנים שאני עובד האלבום ומתחיל לשחרר את החומרים החוצה ומקבל תמיכה והערכה והמון ביקורות חיוביות אני מרגיש שההמתנה הזאת השתלמה לי. אני שמח שבחרתי לאפיין את האלבום שלי לפני היציאה אל המדיה, כל רצועה באלבום נבחרה בקפידה ומאחורי כל שיר של סיפור שלם ועולם ומלואו. אני מרגיש שזרעתי את הזרעים במקומות הנכונים, לגבי הקצירה, רק הזמן יאמר.”

מה אתה מרגיש כשאתה שר?

“אני חושב שזה תלוי מה אתה שר. חשוב מבחינתי להתחבר לחומרים שאני שר, בין אם מדובר בקאברים או בשירים שלי מתוך האלבום, יותר מזה אני חושב שזה מחייב כלפי הקהל שלך בהעברת המסר. אצלי אישית כשאני שר אני מרגיש שאני עושה את הדבר שאני הכי טוב בו, שהכי משמח אותי  ואני מנצל את המתנה שניתנה לי מה׳. כל יום ויום אני מודה על הזכות שבורא עולם נתן לי לשמח ולרגש אנשים.”

שמת לב שבשירים שלך יש סדר כרונולוגי : “לאן הלכת” היה הסינגל הראשון, אחרי שהיא הלכה נכנסת לשביזות יום א’ (סינגל שני) ועכשיו “חזרת לחיי” ? זה במכוון ?

“חחחח האמת שעכשיו כשאתה מציג את זה בפניי אני רק שם לב לזה, האמת שלא תיכננו את זה אבל כמו שאמרתי הכל מלמעלה והנה זה יצא ממש יפה, התגובות בחוץ ממש אוהדות ומפרגנות, גם משדרנים וגם מהקהל. אבל יפה דודי עלית על משה שאולי מחייב המשכיות באלבום”

כיצד נולד “חזרת לחיי” ?

“חוזרת לחיי” כאילו נועד לי ונכתב רק בשבילי וחיכה שאגיע לקחת אותו, הוא ללא ספק הבייבי שלי באלבום. זה שיר שאיך ששמעתי אותו לא הייתי להתייעץ עם אף אחד מהצוות שלי, לא היח”צ ולא מהניהול, למרות שכולם הסכימו איתי. מבחינתי לא היה מקום לספק, השיר הזה מבטא את המוזיקה שאני שואף לעשות באלבום הראשון שלי. השיר נולד באופן הכי מפתיע בעולם , הגעתי לאלירן אביטל לאולפנים לסיים הקלטה של שיר נוסף מהאלבום שהוא אמון עליו והיה צריך להיות הסינגל הבא שלי ואז בסוף ההקלטות כהרגלנו אני ואלירן ישבנו דיברנו וצחקנו ואז הוא אמר לי בוא תשמע משהו חדש שעשיתי תאמר לי מה אתה חושב, לא היה שום ספק מבחינתי שזה הסינגל הבא, ישר הודעתי לכל הגורמים הרלוונטים שיעצרו את כל העבודה על הסינגל הנוכחי, נכנסנו לאולפן באותו רגע, ובלחץ אטומי של שבועיים סיימנו את השיר וכך נולד ״חוזרת לחיי״.

מה מרגש אותך ?

“אין ספק  שהדבר שהכי מרגש אותי זה בהופעות , זה לראות את הקהל שר שיר שלי, זה כל כך מתגמל, כי לא כולם יודעים כמה עבודה יש מאחורי כל סינגל, אין תשלום יותר טוב מזה, זה ממלא אותי וגורם לי לדעת שאני עושה את הדבר הנכון ונותן לי רצון להביא לקהל שלי את החומר הכי איכותי שאני יכול לספק להם. “

איפה אתה רוצה לראות עצמך בעוד 3 שנים מהיום ?

“זו שאלה קשה, אני  מקווה בע”ה בראש ובראשונה לפני כל היעדים והחלומות, לעשות את מה שאני אוהב, להמשיך לעבוד על האלבומים הבאים שלי , לגעת בכמה שיותר סוגי קהל שיתחבר לשירים שלי ואליי וכמובן להמשיך להופיע לרגש ולשמח יחד.”

מתי אלבום בכורה?

“אלבום הבכורה כבר כמעט גמור ,באלבום מעורבים יוצרים שאני אישית מאוד מחובר אליהם ומעריך אותם, המוזיקה שהם עושים מאוד מדברת אליי ולכן בחרתי אותם איתם על אלבום הבכורה שלי, איציק שמלי , אדיר גץ , אלירן אביטל , ליאור מיארה , לירז סימן טוב ועוד רבים וטובים. אבל אתה יודע איך זה, שמעתי מעל אלפי סקיצות, חלק מהשירים הוקלטו ונגנזו, אני מתבגר עם האלבום שלי ואני לא אשחרר החוצה משהו שאני לא שלם איתו, נכון להיום אני מאוד גאה באלבום שיצרנו.”

היכן ניתן לראותך מופיע?

“כולם מוזמנים להיכנס אליי לעמוד הרשמי בפייסבוק ולהתעדכן בכל ההופעות, חלק מהמופיעים הם פרטיים אבל חודש אפריל-מאי מוקדש לסבב השקות ארצי מאילת ועד הקריות, אנחנו מאמינים מאוד בלהרגיש את הקהל, להרגיש איך החומרים שלנו עובדים בחוץ וזו הדרך מבחינתי להגיע לקהל היעד שלי מלבד המדיה שעוזרת, אבל אנחנו בני אדם, אני רוצה להרגיש את הקהל שלי, הוא בנה אותי, הוא יבנה אותי אני מאמין, ואת ההצלחה של הסינגל הראשון “לאן הלכת” אני חייב לו בראש ובראשונה. כמו כן, יתפרסמו בדף הרשמי מועדים לראיונות בתחנות הרדיו שם כולם יוכלו להאזין.”

 

תגובות

להשאיר תגובה