חוזרים לחיים

צילום אלה ברק

עם החזרה המבורכת לשגרה והסרת מגבלות פיקוד העורף, מרכז ענב נערך לחזרה לפעילות ויקיים מופעים והצגות החל מיום ראשון – ההצגה “קונטקט” תעלה בימים ראשון ושלישי, “מבוא לביטלס” עם אורי משגב ברביעי, בחמישי ושישי המופע המשותף של ג’ימבו ג’יי, אריק אבר ועמית אולמן ובמוצ”ש חמי רודנר וערן ויץ, מארחים את רונה קינן. כל האירועים ייערכו בהתאם לכללי התו הירוק כפי שיונחו ע”י משרד הבריאות.  פרטים על כל האירועים וקישורים לרכישת כרטיסים ניתן למצוא בעמוד של ענב באתר העירוני ובעמוד הפייסבוק של ענב: 

ראשון 23.5 ושלישי 25.5 בשעה 20:30 – קונטקט

שבע דמויות שהגורל קשר ביניהן מחפשות פשר ומשמעות לאהבה שמופיעה ונעלמת מחייהן. רקדנית שבן זוגה עוזב אותה בהפתעה פוגשת אהבה מן העבר ששבה לחייה, פסיכולוגית משכנעת את בתה הדיכאונית לחזור לרקוד, הבת שמתאהבת בבחור שפגשה בריקוד, הבחור שנפרד מאהובתו בשל אהבה חדשה ואדם מבוגר אחד שהאהבה היחידה בחייו הוא המטפל הפיליפיני.  שבע דמויות שנעות בתנועה בלתי פוסקת בין קירבה וריחוק, בין בדידות לאהבה, בין ניכור לחמלה, התנועה בה נעים בני אדם, התנועה שהיא ריקוד חיי כולנו.

מחזה ובימוי: רוני פינקוביץ ז”ל , תנועה: שרון גל, תפאורה ותלבושות: ארנה ברנט שמעוני, תאורה: עדי שמרוני, מוסיקה: רן בגנו וברק אולייר,  עיבודים ונגינה: ברק אולייר, עוזרת במאי: שרון בורשטיין – ביצ’צ’י

משתתפים: גל אמיתי, נעמה אמית, גלית הרשקוביץ, דניאל חבקוק, בריקס פאלאגאנס, איאן יואל פינקוביץ’, יורם טולדנו.

מחיר כרטיס: 80-120 שקל 

צילום: יוסי צבקר

רביעי 26.5 בשעה 20:00 – מבוא לביטלס, מפגש מס’ 2

סיפורה של הלהקה האהובה והחשובה בתולדות הרוק העולמי בשלוש הרצאות מוזיקליות. עורכים ומגישים: אורי משגב וטל שגיא. במפגש הנוכחי – אלבומי המהפכה: הביטלס מעצבים מחדש בתוך אולפני אבי רואד את המוזיקה הפופולרית.

מחיר: 60 ₪ למפגש, 150 ₪ לסדרה

 חמישי 27.5 ושישי 28.5 בשעה 21:30 – ג’ימבו ג’יי, עמית אולמן, אריק אבר – המופע המשותף

ביקשתם, שאלתם, גיששתם וסוף סוף זה קורה: סדרת הופעות שלא תחזור, אמני לייבל בדיבור, ג’ימבו ג’יי, עמית אולמן ואריק אבר במופע משותף ואינטימי.  מה הולך להיות שם: ג’ימבו, עמית ואריק יבצעו יחד ולחוד את השירים המוכרים והאהובים של כל אחד מהם  בעיבודי צ’לו ופסנתר. בין השירים שיבצעו במופע: חתולים, שיר לאהובה חירשת, מי אני מה ועוד.

פסנתר: רועי לאוטרבך, צ’לו: טללית צ’רסקי,  ניהול אומנותי: עמית אולמן מחיר: 119 ₪

צילום אלה ברק

מוצ”ש 29.5 בשעה 20:30 – חמי רודנר וערן ויץ, אורחת: רונה קינן

בתקופת ההתכנסות שנכפתה על כולנו, אמנים רבים יצרו צורה חדשה של תקשורת אינטימית עם הקהל. הופעות החצר הרבות יצרו שפה חדשה- ישנה של אמן קרוב לקהל ללא האפקטים המיוחדים וכל מה שנלווה אליהם. בהשראת התקופה הזו, היוצר חמי רודנר והמוזיקאי ערן וייץ הקליטו יחד  אלבום אקוסטי של שירים ישראלים אהובים באנתולוגיה אישית מרגשת – “אף פעם לא תדעי” של שלמה ארצי, “פנים ושמות” של דני רובס, “עיניים זרות” של רונה קינן, “את מביאה הכל לידי דמעות” של שלום חנוך ועוד רבים ואהובים. 18 השירים, בסך הכל, היוו השראה לשם הפרויקט – חי שירים.

מחיר: 135/155 ₪

 

תגובות

להשאיר תגובה