הסצינה בועטת

את היוצר הבא אין צורך להציג: לוקץ’ נחשב בשנים האחרונות לאחד האייקונים הכשרוניים והמיוחדים בסצינת ההיפ הופ , ואלבומו האחרון – “משחקי הקראק” קצר שבחים רבים ונחשב לאחד המוצלחים בגל ההיפ הופ ששטף השנה את מצעדי פזמוננו במעין “פריחה מחודשת” (על אף שהוא תמיד היה) .

אז אחרי “שיר לחדר כושר” ו”שיר יורד הלילה” שיצאו כסינגלים והפכו להיטי רדיו, הגיע תורו של החננה הספרותי: “הארי פוטר”, שהוא שם הסינגל החדש שיצא מהאלבום בו חבר לוקץ’ להיפ הופר מיכאל כהן (כהן מכהן@מושון) , החורך בימים אלה את תחנות הרדיו ועושה כבוד לדמות הבדיונית פרי טקסטואליותם של לוקץ’ וכהן.

 

לוקאץמה שלומך בימים אלה ?

“שלומי מצויין תודה רבה, אני עובד מסביב לשעון בחברת הסטרט אפ שהקמתי, מנהל זוגיות מאושרת למעלה משנתיים וכמובן שמוצא זמן ליצירה”.

ספר לי קצת, כיצד נולד החיבור עם מיכאל כהן ?

“אני מכיר את כהן כבר שנים, עבדנו ביחד גם במסגרת ״הקבינט״ ב2008 ושנינו עובדים תחת המטריה של המפיק המוזיקלי הגאון אורי שוחט, מעבר לזה אנחנו חברים שמאוד מעריכים אחד את השני מוזיקלית ובכללי”.

כיצד נולד הארי פוטר“? קראת את כל הסדרה?

“האמתי שלא, אפילו את הסרטים לא אהבתי כל כך, בסוף השיר הקלטנו קצת שטויות וסתם אמרתי ״אוו אני הארי פוטר״ אני אפילו לא יודע למה, היה נראה לי מצחיק לקרוא לשיר ככה”.

כשישבת לעבוד על משחקי הקראקוהתכנים שבו, מה המוטו שהנחה אותך? מה רצית להעביר באלבום ביחס לאלבומיך הקודמים ?

“רציתי לעשות פרוייקט שהוא היפ הופ, אני אוהב לעשות הרבה סוגים של מוזיקה אבל קודם כל אני ראפר, אחרי הפרוייקט האחרון שגם זכה להצלחה גדולה ״ירון ברובינסקי״ שהיה רובו שירה ופופי, רציתי לחזור למקורות ולעשות אלבום שהוא יחסית הארד קור”.

מה התגובה הכי מרגשת שקיבלת על האלבום ?

“הרבה אנשים אומרים לי שזה האלבום הכי טוב שעשיתי, למרות שזו מחמאה זה דווקא מעליב אותי, ברור לי שזו העבודה הטובה ביותר שלי, זה לא חכמה, אמן שלא משתפר נמצא במסלול רע, דווקא כשבא אליי בחור ואמר לי שמבחינתו זה אלבום הראפ אחד הטובים שיצאו בארץ, מאוד הערכתי את זה, גם כי אני מרגיש שזה אלבום טוב ואני עומד מאחוריו במאה אחוז, וגם כי אני מרגיש שבגלל שאני מפוזר על הרבה תחומים, למרות ההערכה הרבה שאני זוכה לה כראפר, עדיין רבים לא משייכים אותי לטופ שאני בהחלט שייך אליו”.

מה הפרויקט הבא?

“כתבתי והקלטתי בשש שעות מיקסטייפ בן עשרה שירים על הפקות מחו״ל, אני אשחרר אותו ואחריו יצא פרוייקט קאנטרי עם סגול 59, כפי שציינתי מקודם, אני מאוד אוהב לגוון בסגנונות מוזיקלי, אבל לקהל ההיפ הופ הארד קור, אתם יכולים להיות רגועים, אני כבר באמצע אלבום ראפ נוסף ובתחילת אלבום היפ הופ קומי משותף עם טל טיראנגל (חצי מהצמד תירס סקסואל)”.

תגובות

להשאיר תגובה