נסיך ה-RNB הישראלי – נדב גדג’, שחרר השבוע את אלבום הבכורה המיוחל שלו הנושא שמו וכולל תשעה שירים בלועזית ( אנגלית וצרפתית) מתוכם כבר הפכו להיטים Good Vibes, Jump, Hold The City וכמובן שיר הפריצה Golden Boy.

האלבום, הנע בין האלקטרו פופ לסול וה-RNB נשמע כמו חו”ל, מכוון לחו”ל וממתג את גדג’ כפצצת אנרגיה נוטפת כשרון המוכנה לכבוש את הבמות הגדולות באירופה וללכת על גדול.

לא מצאתי באלבום רגע קט של “שעמום”, ניכר כי השירים נבחרו בקפידה ועברו עבודה רבה ומגובשת בכדי להתאימם ליכולותיו הווקאליות הרבגוניות של גדג’ המוכיח כי הוא חולש גם על הדאנס הקצבי וגם על בלדות שקטות ובלוזיסטיות דוגמת Never Over וכל זאת בטעם טוב, באיכויות מעוררות התפעלות ועבודה קשה הראויה לשבח. אלבום מצוין!

ביקורות סינגלים:

ליאב יעקובי – ג’ינה

מילים: ליאב יעקובי וצליל קליפי, לחן: אלג’יראי

סינגל חדש לליאב יעקובי שהצליח לגעת בי ולהעביר משהו שונה וחדש מהשירים הסטנדרטיים שאנו שומעים ביומיום: זמר סול מוכשר עם קול איכותי השולט היטב בקולו ומצליח להעביר שיר במנעד מעט מסולסל בצורה הטובה ביותר ומביא משהו אחר, מיוחד, מסקרן ומתובלן היטב.

https://www.youtube.com/watch?v=PHL62EoR880#t=115

אריאל זילבר – “שרית הספרית”

מילים: שמוליק צ’יזיק, לחן: אריאל זילבר

אריאל זילבר מחליט לחזור אל שורשי הרוקנרול ולשחק אותה ג’רי לי לואיס סטייל כשהוציא השבוע את גרסתו ל”שרית הספרית” שיצר עם חברו שמוליק צ’יזיק ללהקת הנח”ל באייטיז בגרסה יותר בועטת, רוקית, סוחפת ומעניינת! תענוג תענוג תענוג!

https://www.youtube.com/watch?v=JiHjUBU9PQA

סימה לוי דוכין – “מחוקה”

מילים: ארקדי דוכין, סימה לוי דוכין ויובל גורביץ’,  לחן: ארקדי דוכין ומתן גרטמן

סימה לוי דוכין משחררת סינגל שלישי מאלבום הבכורה ( “חשופה”) ומציגה ממתק פופ רוק טעים, מעודן, מגובש, בוגר מלא כנות, קול עוצמתי ומוכיחה כי היא מתקדמת בצעדי ענק לכבוש את סצינת הרוק המקומית.

https://www.youtube.com/watch?v=hSbyfSANawA

 

21 הערות

להשאיר תגובה