פסטיבל תל אביב דאנס של מרכז סוזן דלל שעלה ב-8.9.2020 יהיה נגיש לציבור גם בסגר, וניתן יהיה לצפות ב-9 הבכורות שהועלו במסגרתו עד לתאריך ה-26.9.2020 – בעלות של 20 שקל בלבד למופע.

מרכז סוזן דלל שהציג השנה 9 הופעות בכורה עולמיות במסגרת פסטיבל תל אביב דאנס בהפקה ייחודית וייעודית לפלטפורמה הדיגיטלית, כולן של יוצרים ישראלים, ימשיך גם בתקופת הסגר עד לתאריך ה-26.9.20.

למי שלא הספיק לצפות בהופעות הפסטיבל עד עתה – ניתנת כעת הזדמנות נוספת לקחת חלק בחוויה וליהנות מבכורות מאת כוריאוגרפים ישראלים מובילים אורלי פורטל, להקת שאדן למחול, רנה שינפלד, עדי בוטרוס, רועי אסף, שלומית פונדמינסקי, אנאבל דביר, אנסמבל מחול קייזר אנטונינו ואלה רוטשילד.

מחיר כרטיס: 20 ש”ח למופע. כרטיס משולב לכל 9 המופעים יעלה של  99 ₪.

הפסטיבל שמאז ומתמיד היה מוקד עליה לריקוד לשוחרי המחול ונחשב לאחד מהמובילים בעולם בתחומו מעניק הזדמנות פרנסה בימים אלה שבהם התעשייה מושבתת, ליוצרים, לרקדנים, למוסיקאים, לעובדי במה, לתאורנים  ועוד.

בסוזן דלל נוכחו לדעת שהעברתו הזמנית של פסטיבל תל אביב דאנס לאון ליין חשף את האומנים לקהלים מרובים והתגובות מהקהל היו חיוביות מאוד.

בין המופעים:

“ראיתי פרפר” – ערב מחול ושירה של תיאטרון מחול רנה שיינפלד

רנה שיינפלד מציגה ערב המורכב מארבעה חלקים בהם תציג את יצירות המחול והשירה שלה. היצירות – “ראיתי פרפר”, “ירח שט בנחל מחפש כוכב”, “שפשפתי אבן באבן” ו”הגוף הרוקד רועד רוטט” – מוצגות על רקע פסקול שחובר על-ידי המלחין זוכה פרס הגראמי דיוויד דרלינג וכ-40 שירים שכתבה רנה שיינפלד במשך כ-30 שנה.

“עוד דבר אחד” – עדי בוטרוס

בעבודתו החדשה, מעמיק עדי בוטרוס את עיסוקו בזהות גברית כמרחב הנתון למנגנוני שליטה וכח. העולם הגברי, ברובו, מתנהל על פי מערכת פאלית, שבסיסה כוח והדחקה ריגשית. היצירה תבוצע על ידי ארבעה גברים בעזרתם, מבקש בוטרוס לבחון מחדש את היחסים בין גבריות לכוח, את הקשר שבין המרחב הקונפלקטואלי לבין הגוף ותוצריו ואת האפשרות להתמסר לגוף אחר מבלי להתחייב לפרשנות זוגית-מינית.

“צורה מס’ 16” – רועי אסף

צורה מס’ 16 היא עבודת מחול לשלושה רקדנים ועפיפון או ריקוד לשני זוגות בסדרה של אלף התחלות, ריקוד שחייב את חייו להוקטו ומריקו, ליוהאנס מהמאה ה 19, ליוהאנס מהמאה ה 21, לאהבה, לשנאה, לילד פלא, למפלצת הגשם, לרוח רפאים, לנערות ולנערים, להתמוטטות עצבים, לאגרטל עם פרחים, לפיל מזוקן וגמל ששוחה באגם. צורה מס’ 16 היא עבודה לצופה היחיד שקובע את גורלה, ואם זה בכלל ריקוד.

לרכישת כרטיסים ולצפייה במופעים באתר:

telavivdance.suzannedellal.org.il

 

תגובות

להשאיר תגובה