ערוצי הלייף סטייל היוקרתיים בעולם Food Network, Fine Living ו- Travel channel מגיעים אל סלקוםtv
ומציבים סטנדרט חדש בעולם הצפייה והלייף סטייל. כל התענוג הזה אגב, מוגש לצופי ללא תוספת תשלום.
באירוע ההשקה שהתקיים הבוקר, אמר ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום: "סלקום מביאה באופן בלעדי לישראל את ערוצי הלייף סטייל הטובים בעולם. כל לקוחות סלקום tv יהנו מהערוצים באיכותHD ללא תוספת תשלום".
הערוצים ישדרו 24/7 באיכות שידור HD חינם בתרגום מלא לעברית.
חובבי הז'אנר ייהנו ממגוון תכנים מעולמות התוכן המזוהים עם החיים הטובים, ביניהם: אוכל ואמנות הבישול, אופנה, מסעות וטיולים, עיצוב ושיפוץ הבית.

הערוצים מבית "סקריפס" – חברת הפקת תוכן הלייף סטייל הגדולה והאיכותית בעולם, משודרים למעל 300 מיליון בתי אב ב- 176 מדינות וב- 30 שפות. בסקריפס מפיקים מדי שנה מעל 2,000 שעות תוכן חדשות באיכות HD.

רוס הייר, סגן נשיא בכיר מסחרי לאנגליה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בScripps Networks Interactive , נכח גם הוא באירוע והוסיף: "אנו רואים בישראל שוק חשוב מאד ושמחים להשיק בו את ערוצי הלייף סטייל המובילים שלנו בשיתוף עם סלקום tv. אנחנו סמוכים ובטוחים שתוכן הערוצים המתורגמים שעברו התאמה לקהל הישראלי Food Network, Travel Channel and Fine Living יצור תהודה אצל הצופים ויספק תכניות ברמה בינלאומית אשר חוגגות את כל מה שאמיץ, כיף ומהנה באוכל שאנחנו אוכלים, בהרפתקאות שאנו יוצאים אליהן ובמקומות בהם אנו חיים".
בין התכנים בחודש ספטמבר יפגשו הצופים באקדמית האוכל המופלאה של ג'ני ורזה, פול הוליווד – אופים בעיר,
אופים עם אנה אולסן, שיפוץ חירום בדטרויט, החיים באי, ציידי הבתים, בדרך לא נודעת, סודות חמישה כוכבים, לחיות בבקתת עץ, מחלצי הרכוש ועוד.

תגובות

להשאיר תגובה