השבוע נפתח עם סינגל חדש מאלבום חדש לאייל גולן, שחבר לגווארדיה שלו משכבר הימים: יוסי גיספן (מילים) ועדי לאון (לחן) לרקום שיר חפלה באווירה נוסטלגית עם כותרת הגימיק : "אייל גולן קורא לך", על שם תכניתו הפופולארית לשעבר מערוץ 24.גולן נשמע מעולה, נשמע כמו אייל גולן, כמו תמיד בוחר שיריו באיכות, בדייקנות ויודע איך, כל פעם מחדש, מוציאים להיט! גימיק שמצליח!


הדיווה הים תיכונית, נסרין קדרי, שחררה בלדה חדשה מאלבומה המתגבש – "בנאדיק" ( קראתי לך) שכתב והלחין חגי אוזן לעיבוד והפקה מוסיקלית של נדב ביטון. נסרין ווקאלי סטית מרגשת ומצמררת ואוזן הלביש לה את הבלדה כמו כפפה ליד!

דקלה משחררת בלדה נוגעת ומרגשת שהלחינה יחד עם יפתח שחף למילותיו של מאיר גולדברג – "בשביל אהבתה", בהשראת ספר שמואל, במסגרת הפרויקט המוסיקלי 929 ושיר. השיר, אתנו פולק יפהפה וענוג, מציג פן אחר של דקלה, יותר שברירי, מתון, פגיע ועדין, המצליח לפרוט על מיתרי הנשמה.

http://www.linktone.co.il/linkton.php?lt_id=Vm10U1ExVXhUbkpOV0VwUVZsWmFXVll3YUVOVU1WcHlXa2R3VUZWVU1Eaz0rTg==&br_id=

אהוד בנאי איחד כוחות עם "הדג נחש" לפרויקט הלהקה ( "שותפים בעם) בו הלהקה משתפת פעולה עם אמנים מוערכים, כשהפעם בנאי חבר ללהקה לשיר "רעדה האדמה", שיר בנאי טיפוסי בגרוב דג נחשי טיפוסי ועל התוצאה יש לי לומר: הללויה!


היוצרת וזמרת הנשמה שני בדיחי, משחררת סינגל חדש עם קליפ אנימציה יפהפה ( שיצר שלומי דיין) – "לעולם", בלדה אותה כתבה והלחינה בדיחי, שבשנה האחרונה מככבת בחוגי ריקודי העם ברחבי הארץ עם שיריה שהפכו פופולאריים בחוגים אלה (נוסף לרדיו) . זמרת מרגשת ויוצרת כנה ומוכשרת.

 

28 הערות

להשאיר תגובה