הכירו את קארין מלכי (27) מראשון לציון, יוצרת וזמרת המפלסת בימים אלה צעדיה בעולם המוסיקה ומשחררת סינגל חדש – “אדון לעצמך” אותו כתבה והלחינה מלכי בעצמה לעיבוד והפקה מוסיקלית של הוד מושונוב.

היא החלה לשיר מגיל קטן מאד ואת חינוכה הראשון קיבלה מאמה, למדה מוסיקה בקונסרבטוריון ולימודי משחק בבית צבי. כיום, עם נסיון ויותר מ-40 שירים מוכנים בארסנל, עובדת מלכי נמרצות על אלבום הבכורה שלה.

קארין, מתי החל הרומן שלך עם מוסיקה?

“הרומן שלי עם המוסיקה החל כבר בגיל 6,אני בת להורים מוסיקאים,וכל הזמן היינו חיים את המוסיקה עד השעות המאוחרות.כבר כשהייתי ילדה הייתי מושפעת מהמוסיקה המשובחת של שנות ה60′,70′,80. הושפעתי מסגנונות שונים-בלוז,רוק,סול,קלאסית וקלאסיקות פופ”.

זוכרת את הפעם הראשונה בה עמדת על במה ושרת?

“הפעם הראשונה שבה התחלתי לשיר הייתה בגיל 6, בגן בקבלת שבת.הפעם הראשונה שבה עמדתי על במה ושרתי הייתה בבית הספר היסודי ביום ירושלים, שרתי שיר ובסיומו הקהל קם על רגליו ומחא כפיים,כשירדתי מן הבמה בסוף הטקס אני זוכרת שניגשו אליי אמהות וילדים שהזילו דמעה משירתי ואז באותו הרגע זה חיזק לי את ההרגשה שנועדתי למקצוע הזה”.

זוכרת את השיר הראשון שחיברת?

“השיר הראשון שחיברתי נוצר בגיל 8 וכתבתי אותו דאז על אחי”.

מהי מוסיקה בשבילך?

“מוסיקה בשבילי היא הכל,היא החיים,היא אוויר לנשימה,היא תרפיה ודרך להעברת מסרים”.

כיצד נולד “אדון לעצמך”?

“השיר נוצר ביום של מחשבות,ביום שבו החלטתי שאני צריכה שינוי מחשבתי ושינוי בגישה והצלחתי.היה לי חשוב לכתוב את השיר הזה כדי להעביר מסר לאנשים אחרים,“במציאות שלנו כיום, כל אחד צריך לקחת אחריות על עצמו” “גם כשקשה לך,חבק את הקושי,מצא את הדברים היפים וזכור שבעזרת החוזק שלך ביכולתך להזיז אפילו הרים אבל אף אחד אחר לא ישנה את המציאות שבה אתה חי מלבד עצמך”.לאחרונה הרבה אנשים שאני מכירה וכאלה שלא,אומרים לי שהם מזדהים עם המילים וחלקם אף אומרים שהשיר הזה הצליח לחזק אותם ולהפיח בהם רצון לשינוי ומבחינתי אין אושר יותר גדול מזה שהצלחת לשנות ולגעת בבנאדם”.

מה החלום הגדול שלך?

“החלום הגדול שלי במוסיקה הוא להיות זמרת מצליחה,לעשות היסטוריה במוסיקה הישראלית ולהופיע עם התזמורת הסימפונית”.

מתי אלבום?

“יש לי נכון להיום 41 שירים,שנכתבו והולחנו על ידי,אני כרגע חוסכת כסף לאלבום ראשון. עד אז, אשחרר כל פעם שיר אחרי שיר. כמו כן, ניתן להתעדכן בפעילות המוסיקלית שלי בדף אמן בפייסבוק.

 

תגובות

להשאיר תגובה