נמל תל-אביב ויריד המזרח יציינו בחודש ספטמבר הקרוב חודש שכולו "לב זהב", בשיתוף ארגון "וראייטי" ישראל למען ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים במהלך החודש יושק פרויקט "לב וריאטי" שבמסגרתו יוצגו ברחבי הנמל ציורים של אמנים צעירים ששילבו בעבודתם את האייקון המיתולוגי של הארגון

הפרויקט שיושק ב- 08.09.15  יימשך כחודש ימים ויכלול תערוכת הדפסים שתמוקם בשטחי נמל תל אביב ויריד המזרח. האמנים שנבחרו להוביל את הפרויקט העניקו את פרשנותם האישית למושג אהבה, נתינה וילדות. בחלק מעבודותיהם אף שילבו את אייקון הלב, המזוהה עם סיכת לב הזהב, שהפכה בכל העולם למותג ולסמל של הזדהות ואהבה לילדים בכלל וילדי "וראייטי" בפרט.

לפרויקט זה נרתמו גם בתי העסקים הנבחרים של נמל תל אביב ויריד המזרח, המעודדים לתרום למען ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים, שארגון "וראייטי" ישראל דואג להם ולמשפחותיהם 365 ימים בשנה. זאת ועוד, כחלק מערכי הפרויקט, תתקיים פעילות הסברתית אודות ארגון וראייטי עם תנועת הנוער "הצופים".

עו"ד טל אורן מנכ"לית חברת אוצר מפעלי ים המנהלת את נמל תל אביב מסרה:"חברת אוצר מפעלי ים רואה חשיבות גדולה בפעילות קהילתית למען החברה. אנו גאים לשתף פעולה עם ארגון הפועל למען ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים ומקווים שבדרך זו נצליח לקדם את המודעות לנושא ואולי אף להפוך אותה למסורת".

ריקי אריאל, מנכ"לית "וראייטי" ישראל:"אנו שמחים ונרגשים לקיים בפעם ראשונה את חודש "לב הזהב" בנמל תל- אביב. מדובר בפרויקט חשוב אשר נועד להגביר את המודעות לפעילותנו למען הילדים ה"מיוחדים". אנו מזמינים את הציבור להגיע , להתרשם ולהתרגש יחד אתנו. ובכך לסייע בהעלאת המודעות קבלת האחר ובתרומה למען ילדי וראייטי.  בהזמנות זו חשוב לי להודות להנהלת נמל תל – אביב ולכל האמנים המשתתפים בתערוכה, על ההתגייסות למען מטרה חשובה זו ,תודה גדולה ללימור מרגוליס על היוזמה המבורכת".

unnamed (13)

19 הערות

להשאיר תגובה