תל אביב מתחדשת בימים אלו במלון עסקים באחד הלוקיישנים החמים ביותר של העיר-  "מלון רוטשילד 22", אשר הוקם על ידי רשת פתאל בהשקעה של כ-  200 מיליון ₪ וממוקם באותו בניין שעל שמו הוא נקרא, שם יושבות כמה מחברות ההיי טק החמות ביותר בהן פייסבוק, AOL ואוטודסק. המלון מתפרש על 10 קומות, בשטח של 6,100 מ"ר ובו 156 חדרים . בקומה עשירית, עם קירות עשויים זכוכית,  ממוקם טרקלין העסקים  המאפשר תצפית מרהיבה על העיר הלבנה, נווה צדק, יפו והים התיכון.

 ארוחות הבוקר יוגשו בקומת הגלריה של מסעדת ארומה הפועלת בבניין , אך עם תפריט שונה אשר הורכב בהתאמה לקהל העסקי-עירוני המתארח במלון. קומה זו תהיה סגורה בשעות הבוקר (06-45 ועד 1030) אך ורק לאורחי המלון  ובמלון יוקם בקרוב גם חדר כושר שישמש גם את עובדי חברות ההיי טק הפועלות בבניין.

 

המלון עוצב על ידי מעצב הפנים ארי שלתיאל בהשראת העיר הלבנה. הצבע הבהיר השולט בשטחים הציבוריים במלון ובחדרים ומשדר קו עיצובי אלגנטי בשילוב נגיעות של אלמנטים חמים ומלטפים כגון כורסאות כהות וגופי תאורה ייחודיים.  מהטרקלין העסקי כמו גם מהחדרים נשקף נוף אורבני מרהיב של העיר. החלונות בחדרים מתנשאים מרצפת החדר ועד התקרה דרכם מתקבל מבט פנורמי על העיר.

מלון רוטשילד 22 מרשת מלונות פתאל. צילום איה בן עזרי (3)

 

מחירים: החל מ –  1190 ₪ ל –  1290 ₪ לזוג ללילה.

 

22 הערות

להשאיר תגובה