הכי גבוה שאפשר

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 25 באוגוסט 2021 – זה הרגע לו חיכה העולם – דובאי אחזקות הודיעה היום כי “עין דובאי”, יעד החגיגה האולטימטיבי, שכבש את מחוזות הדמיון של העולם, עומדת להיפתח ב-21 באוקטובר 2021. מכירת כרטיסים ליום הפתיחה ב-21 באוקטובר ואילך פתוחה כעת לקהל הרחב באתר www.aindubai.com .

“עין דובאי” היא התוספת האחרונה לפורטפוליו הנרחב של דובאי אחזקות בידור והיא ממלאת תפקיד אסטרטגי בתמיכה בחזון ארוך הטווח של דובאי, כפי שראה אותו בחזונו, כבוד השייח מוחמד בן ראשיד אל מקטום, סגן נשיא וראש ממשלת איחוד האמירויות ושליט דובאי, לחיזוק מעמדה הגלובלי כיעד תיירות מרכזי, והמשכת בניית המוניטין של האמירות כמנהיגה מובילה בנוף הפנאי והבידור העולמי.

עין דובאי מציעה 19 חוויות ייחודיות וניתנות להתאמה אישית, כמו צפייה רומנטית בשקיעה, סעודת מלכים בשמיים וחבילות אירועים בלעדיות, ועד הצעות לאירועי חברה ואירועים בהתאמה אישית, כל זאת על רקע קו הרקיע המסנוור של דובאי הפתוח לנוף עוצר נשימה. עין דובאי פתוחה ביום וגם בלילה, והמבקרים בה יזכו לחוות שתי פנים שונות מאוד של דובאי, מנופיו המדהימים של האי Bluewaters ועד שלל מוקדי בילוי בלילה. קחו רגע לצפייה שקטה בקרני הזהב של השקיעה, המרצדות על גורדי השחקים או צפו בתאורה המרהיבה והמסנוורת של דובאי, הנדלקת במיליוני נורות לד עם רדת החשיכה.

עין דובאי מציעה מראות ייחודיים של המבנים האיקוניים ביותר של דובאי, מתוך תאים פנימיים וממוזגים ומגוון עצום של אפשרויות בידור שיגרמו למבקרים לחזור שוב ושוב. אפשרויות בידור אלה מתחלקות לשלוש קטגוריות עיקריות: תאי תצפית, תאים חברתיים ותאים פרטיים, וחוויות שמתחילות בסיבוב אחד של כ-38 דקות, עד שני סיבובים של כ-76 דקות.

תאי התצפית מספקים את הפלטפורמה המושלמת לתמונות אינסטגרם כמותן לא נראו מעולם –  נוף מעין הציפור של 360 מעלות מעל דובאי, בזמן שהאורחים עולים בהתמדה בשמיים על גלגל התצפית הגבוה בעולם, ויוצרים זיכרון קסום של אחת הערים עוצרות הנשימה ביותר בעולם, על שלל נופיה ובנייניה המדהימים.

תגובות

להשאיר תגובה