זוהרים בביצה

יעל בר זוהר מתנשקת* ג’יי לנו מתחבק* אירה דולפין מותחת שרירים.

מאמנת הכושר אירה פרנקו נבחרה להוביל את ליין הספורט של רשת דיסקרט

לאחר שהכניסה את אסי עזר לכושר לקראת החתונה הצפויה, החזירה את שירי מימון לגזרה לקראת העונה החדשה של האקס-פקטור ובעיקר כזו שאחראית על המהפך המדהים של הזמרת מורן מזור, בו רזתה כ-30 ק”ג – עכשיו הגיע תורה של אירה להיות בפרונט. במסגרת השת”פ בין דיסקרט לאירה דולפין, תדגמן אירה את ליין בגדי הספורט וכך תהפוך למנטורית של החברה בנושא כושר ובריאות. על השת”פ תקבל אירה כ-50 אלף ש”ח ועכשיו גם חשבון הבנק שלה יימתח שרירים.

שיתוף הפעולה בין השניים נולד במסגרת העבודה על מתחם הכושר החדש של אירה שצפוי להפתח בתחילת חודש יולי במרכז תל אביב. המתחם ייקרא פינק רום, אשר בימים אלה עובר שיפוצים בהשקעה של כחצי מיליון ש״ח והוא יכלול חדר וי איי פי ללקוחותיה המפורסמים שרוצים אימון אינטימי וגם חדר לקבוצות קטנות.

בשם האהבה

יעל בר זוהר, הפרזנטורית של רשת ללין הגיעה להשקת סדרת קיס מי, סדרה מיוחדת שעושה חשק לנשק ולהתנשק , אבל יעל שלבד בימים אלו (גיא ב”השרדות”) יכולה רק להתגעגע. נשיקות יש כרגע רק בטלפון

יעל בר זוהר הגיעה יפה ורעננה מתמיד, אך כששואלים מבינים שקמה כל שלוש שעות להניק בלילות, מתרוצצת ומספיקה, ומדברת עם גיא פעמיים ביום, בוקר וערב:” הוא עוד ישלם על זה….סתם….מחכה לו שיחזור”.

ג’יי לנו בדרכו  לישראל על טיסת אל על מלוס אנג’לס

לפני כשבוע נפגשו בטרקלין העסקים של אל על בנמל התעופה לאקס בלוס אנג’לס ג’יי לנו והמפיק ניר כחלילי. השניים היו בדרכם לטיסת אל על LY006 לתל אביב. ג’יי לנו סיפר לכחלילי כי הוא מגיע לארץ זו השנה השנייה ברציפות על מנת להנחות את טקס ג’נסיס שנערך ביום חמישי בתיאטרון ירושלים. את דרכו לארץ העביר לנו במושב המרווח של המחלקה הראשונה וסיפר כי הוא תמיד שמח לחזור לבקר בישראל.

57 הערות

להשאיר תגובה