הטריבונה

כל החדשות העסקיות הכי חמות  במקום אחד. הטריבונה

השף איל שני ביקר השבוע את השף והקולגה לשעבר, יונתן רושפלד במסעדה שלו "קפטן קארי" ברחוב דיזינגוף, לכבוד פסטיבל אוכל הרחוב "פפסי מקס טופ סטריט פוד", במסגרתו בישל שני מנות אוכל רחוב במגוון מסעדות, ביניהן זו של רושפלד. השניים הכינו יחדיו את שיפוד הטנדורי המפורסם של הקפטן מגולגל בנאן עם צ׳אנה(חומוס) דאל כוסברה בצל בחבל פלפלים ושמנת חמוצה. העוברים באזור אשר זכו לטעום מהמנה, היו מרוצים.

איל שני ויונתן רושפלד בקפטן קארי צילום הילה מרסל קוק

בכירי הנהלת לוריאל ישראל, בראשם קובי אזולאי –  מנכ"ל חטיבת מוצרי היוקרה, דורית וידבסקי – מנהלת התקשורת של לוריאל ישראל והילה ולדמן מנהלת הריטייל של המותג עלו  בחמישי האחרון לירושלים, לרגל  אירוע פתיחה חגיגי להשקת הסניף החמישי למותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, בקניון מלחה.את האירוע פתח  קובי אזולאי מנכ"ל חטיבת מוצרי היוקרה בלוריאל ישראל שדיבר על סיפור ההצלחה העולמי של המותג  Kiehl's. ואמר, שכחלק מהאסטרטגיה העולמית פתחו חנויות במיקומים מרכזיים במרכז הארץ וכעת, עם הביקוש, מתרחב המותג לאזורים נוספים.

מימין הילה ולדמן קובי אזולאי ודורית וידבסקי

"יום האזרחות הטובה 2017" בלוריאל ישראל נערך השנה בסימן של "עשה טוב למען האחר",במסגרתו גייסה החברה מאות עובדים ליום שלם של פעילויות למען הקהילה. עובדי החברה נרתמו לטובת שיקום פנימיית צעירים "יובלים", לטיפוח נשים במעון לנשים מוכות ונשים בעלות מוגבלויות ועוד.

מימין ירון בראון מנכל ילדים בסיכוי אלי שגיב מנכל לוריאל ישראל ורועי אזולאי מנהל פנימיית יובלים צילום אסף רביבו (Custom)

לאחר שהשיקה את הדואט החדש "רק הירח" עם בעלה מלך השורדים גיא זוארץ,הגיעה אתמול בערב   יעל בר זוהר, לקניון עופר סירקין בפ"ת, זאת בעקבות צלצול שקיבלה מהכוראוגרפית סיגי ניסן, חברה ותיקה של יעל אשר מנהלת סטודיו מצליח לריקוד בקניון סירקין והשתיים יצאו לקניות.

מימין לשמאל סיגי לוי ויעל בר זוהר צלם אסף לוי (Large) (Custom)

על רקע המתחים בין יהודים וערבים בהר הבית, נחנך השבוע "פסיפס השלום" במרכז המבקרים הבינלאומי "באר אברהם" בבאר שבע. יצירת הפסיפס בוצעה על ידי האמן דוד וקשטיין יחד עם תלמידים, מורים ואנשי קהילה יהודים, מוסלמים ונוצרים מבאר שבע וסביבתה. הפסיפס מוצג על הקיר החיצוני במרכז המבקרים, שיטחו 105 מ"ר והוא עשוי כולו מאבני פסיפס. בטקס השתתפו ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ', יו"ר מפעל הפיס אלוף (מיל') עוזי דיין, האמן דוד וקשטיין, יוצרי הפסיפס ותושבי העיר. קיר "פסיפס השלום" הוקם בסיוע מפעל הפיס, קק"ל ארצות הברית  (JNF) ומשרדי ממשלה. בתמונה: מימין  האמן דוד וקשטיין, ראש העיר רוביק דנילוביץ, ויו"ר מפעל הפיס אלוף (מיל') עוזי דיין עם אנשי הקהילה שסייעו בבניית הפסיפס.

1

 

יעל עובדיה מנכ"לית עמותת "יוזמות עתיד" ועדי סופר תאני מנכ"לית פייסבוק ישראל, תשתפנה פעולה לטובת נשים שהעמותה מסייעת להן לשנות את חייהן, בהקמת ופיתוח מיזם עצמאי זעיר, שיביא אותן לעצמאות כלכלית, ויאפשר להן להצליח. במסגרת שיתוף הפעולה, תתקיימנה לאורך השנה ארבע הכשרות דיגיטליות על פייסבוק. שלוש מההכשרות לטובת יזמיות העמותה במשרדי פייסבוק, והכשרה ואחת נוספת למנטורים המתנדבים בעמותה ומדריכים את היזמיות. עד כה נערכו שתי הכשרות דיגיטליות על פייסבוק ליזמיות, והדרכה אחת למנטורים.

2

"זאת אחריות שלנו לשפץ ולתחזק את בתי הקברות. הונגריה רואה עצמה אחראית לשיקום הקהילות היהודיות שנכחדו," כך אמר סגן השר ההונגרי לעניינים חברתיים דר' צ'בה לטורצאי,  בפגישה שהתקיימה בשבוע שעבר במרכז הרצל בירושלים עם גוסטי יהושע-ברוורמן, ראשת המחלקה לפעילות בתפוצות בהסתדרות הציונית העולמית, וחברת ההנהלה הציונית. לדבריו של לטורצאי, הממשלה גייסה מיליון יורו מגרמניה, אנגליה וארה"ב, לטובת שיפוצם לשל 1600 בתי קברות יהודיים על אדמת הונגריה. במפגש בין לטורצאי ויהושע-ברוורמן דנו השניים, בין היתר, באירועי ה- BDS בבודפשט מהשבועות האחרונים. במהלך הפגישה, דנו השניים בשלושה מיזמים שיקדמו את הידוק היחסים בין המדינות. האירוע הראשון עליו תפרוש ממשלת הונגריה את חסותה הוא כנס ivision, אל הכנס יגיעו מאות רבות של משתתפים, וילמדו תכנים הקשורים לישראל ולציונות. שימת דגש מיוחד תינתן להרצל, כגיבור יהודי מחד, וכאזרח הונגרי מאידך. סגן השר התייחס לנושא השני, שמונח על כף המאזניים, ומטופל בימים אלו ממש על-ידי ממשלת הונגריה: ארכיון האוניברסיטה היהודית בהונגריה, שהוקמה לפני 150 שנים ע"י הקיסר האוסטרו-הונגרי. במהלך מלחמת העולם השנייה הוברחו ספרים רבים מתוך הספרייה, ביניהם ספרים אישיים מספריתו של הרצל. סגן השר סיפר על פגישתו עם נציגי הספרייה הלאומית במטרה להביא אותם לדאוג לעניין.

3

בשבוע שעבר אירחו יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין וועדות הכנסת השונות את בכירי ההסתדרות הציונית העולמית בכנסת ,ודנו בנושא עידוד העלייה, היחסים עם בני העדה הדרוזית, חשיבות החינוך הציוני בקרב יהדות התפוצות, שימור הציונות בקרב יהדות העולם הטיפול בחסמי העלייה. עוד כלל היום החגיגי, אירוע במליאה וכן תצוגה של התערוכה '120 שנות ציונות'. יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין בירך את המכובדים, מעל במת המליאה, ובאי האירוע לרגל אירועי 120 שנים לקונגרס הציוני הראשון. דיברו גם יו"ר ההסתדרות הציונית, אברהם דובדבני וסגן יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית ומ"מ היו"ר, יעקב חגואל. בתום הנאומים, הגישו יו"ר ההסתדרות הציונית אברהם דובדבני, וסגן יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית ומ"מ היו"ר, יעקב חגואל, שי הוקרה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, תמונה המציינת '120 שנה לקונגרס הציוני הראשון', ממוסגרת בזהב.

4

ויסמן רהיטים מירושלים, מקבוצת ויסמן אחזקות, קבוצת הרהיטים הגדולה בישראל (ויסמן, שמרת הזורע, רהיט עין חרוד, משכל ועוד), חגגה 85 שנה להיווסדה. האירוע התקיים במוזיאון ישראל בירושלים, תחת כיפת השמים עם 500 אורחים מכל קצוות הארץ והעולם, שזכו לסיור לילי מרתק בתערוכות המוזיאון, ונהנו מתערוכה אקלקטית של פריטי ריהוט משנות ה- 40 ועד ה- 70 עם אוסף יוצא דופן של מודעות פרסום משנות ה- 70 ועד היום. באו לברך את נחום ויסמן, יקיר התעשיה ירושלים, שחגג גם יום הולדת 80 באותו הערב ואת אחיו אריה ויסמן, בני הדור השני למייסדים: ראש העיר ירושלים ניר ברקת וסגנו מאיר תורג'מן, חיים איתני מבעלי ביתילי וחבר קרוב של האחים ויסמן, וכן בעלי חברות רבות מתעשיית הריהוט בישראל. בתכנית האומנותית היו על הבמה משה להב "הטיש הגדול", לצד ג'קי לוי וקובי אריאלי.

5

ח"כ איתן ברושי (המחנ"צ) השתתף השבוע, יחד עם תעשיינים מובילים במשק וח"כים נוספים, בכנס תעשייני מזון במפעל המזון בגן שמואל. ח"כ ברושי העביר ביקורת על התנהלות המדינה, ביחסה לתעשייה ולחקלאות, וקרא להפסיק לדבר ולהתחיל לפעול.

 

6

חברת HAP חתמה השבוע על הסכם חסות ראשית עם מחזיקת גביע המדינה בכדורגל, קבוצת בני יהודה תל אביב. ההסכם הינו לעונת הכדורגל 2018/2017 עם אופציה לשנה נוספת. במסגרת הסכם החסות הודיע הבעלים של קבוצת הכדורגל ברק אברמוב, שהיא תקבל תמיכה חודשית וסיוע במימון ציוד מקצועי. בנוסף מתכוונת HAP לתמוך ולסייע לקהילה בשכונת התקווה, עם דגש על אוכלוסיית הילדים. חברת HAP היא יזמית נדל"ן אמריקאית, בראשות שלושת הישראלים ניר אמזל, אמיר חסיד וערן פולק. החברה בונה כיום 11 פרויקטים בהיקף כולל של כ-1.5 מיליון רגל רבוע וכ-1,300 יחידות דיור באזורי פריים לוקיישן בניו יורק, ובעיקר באי מנהטן. החברה נותנת חסות גם למחזיקת גביע המדינה בכדורסל לחירשים, לב תל אביב, ולספורטאי האולימפי סרגיי ריכטר.

7
מנכ"לים, אנשי עסקים ובכירי ענף המסעדנות בישראל, הגיעו להתארח אצל האחים שלמה ודני זיגרייך, בעליה של חברת מילניום מרקטינג, יבואנית המותג ARCOSTEEL בישראל. השניים קיימו במהלך השבוע את תערוכת החידושים המסורתית של החברה לקראת ראש השנה וחגי תשרי. השף מאיר אדוני, המקיים שיתוף פעולה רחב עם החברה, הגיע לתערוכה במיוחד מניו יורק, שם הוא מבלה בחודשים האחרונים במסעדה שלו. אדוני, שהגיע גם לצילומי תכנית אוכל חדשה, יישאר בארץ למשך כשבועיים, במהלכם ישתתף באירוע מיוחד בסניף החדש של ארקוסטיל קיטצ'ן בראשון לציון, ויחתום למבקרים על ספר המתכונים שלו. אדוני הצטייד בסכיני שף ובסט כלי הששת החדש מסדרת ארקוסטיל, אותם ייקח אותם איתו למסעדה ניו יורק. בתמונה: שלמה זיגרייך בעליה של חברת מילניום מרקטינג והשף מאיר אדוני.

8

אורי בילט סמנכ"ל הסחר של לילית קוסמטיקה ויעל בילט מנהלת השיווק, ארחו השבוע את פרנסואה חאווייה בילאווד,  משנה למנכ"ל, מכירות וסחר גלובלי של חברת PUIG הבינלאומית, המייצגת את מיטב מותגי הבישום אותם מפיצה חברת לילית קוסמטיקה, לרגל השקת הבושם החדש של ג'אן פול גוטייה – סקאנדל בישראל. במסגרת ביקורו בישראל, הגיעו אורי בילט יעל בילט ופרנסוואה לקניון TLV  לאירוע השקת הבושם. לרגל ההשקה בקניון, הוקמה חנות פופאפ שקידמה את הבושם החדש, ונתנה ללקוחות הקניון הזדמנות ראשונה להריח ולרכוש את הבושם לפני שהוא מגיע למכירה ברשתות הפארם.  

9

כבר 13 שנים מתקיימת ב"חומוס אשכרה" ברחוב ירמיהו בתל אביב, תחרות אכילת מנות חומוס בשיתוף עם חיל מודיעין, שהפכה כבר למסורת, כשכולם לבושים בחולצות זהות עם הלוגו של חומוס אשכרה. בשנה שעברה זכתה חיילת שניצחה את כל הגברים, כשאכלה שלוש מנות והציבה רף גבוה. השנה היה זה בחור שאכל ארבע מנות, ובכך שבר שיא חדש.

10

השבוע קיימה חברת לפידות מדיקל אירוע השקה חגיגי לעדשות המגע החודשיות החדשות של המותג Alcon, אותו מייבאת לפידות מדיקל בבלעדיות לישראל. האירוע התקיים בבית חיל האוויר בהרצליה בהשתתפות עשרות אופטומטריסטים בכירים מכל רחבי הארץ, ונציגים בכירים מחברת אלקון העולמית. צוות לפידות מדיקל והפרזנטורית קורין גדעון, הפתיעו את האופטומטריסטים כאשר הציגו להם עשרות סרטוני פרסומת פרסונליים שצולמו כחלק מקמפיין ההשקה של העדשות, בהם קורין מזמינה באופן אישי את הלקוחות של כל אחת מהחנויות להתנסות בעדשות החדשות.

11

השחקנית והזמרת אניה בוקשטיין ביקרה לאחרונה בסניף רשת 'הולנדיה' במתחם העיצוב דן-דיזיין סנטר בבני ברק. בוקשטיין שהחליטה לשדרג את חווית השינה  שלה ושל בעלה, הגיעה למומחה העל להנדסת שינה, מנכ"ל הולנדיה אבי ברססט, שקיבל את פניה ועזר לה להתאים את המיטה המושלמת עבורה. רשת הולנדיה הינה מותג פרימיום המתמחה בהנדסת שינה, המשווקת מערכות שינה מתכווננות, המיוצרות בתכנון קפדני להקניית חווית שינה טובה ובריאה באופן מקסימלי. לחברה גם קו מוצרי נלווה לחדר השינה כמו מזרנים, כריות, מצעים ושמיכות וכן ליין של ניחוחות בלעדיים מבית החברה sense by hollandia.

12

בסופ"ש האחרון הצטלמה אמילי בתם של רוני מאנה וג'ני צארווני, לקמפיין האופנה לבגדי ילדים KIWI. אמילי שהגיעה יחד עם אמא ג'ני, שדאגה ללוק הנכון של בתה הקטנה, ואפילו הצטלמו יחד בכמה תמונות. גם אבא רוני בא לפרגן על הסט לדוגמנית החדשה במשפחה.

13

איציק קדוש, הבעלים של מסעדת קמפניה בראשון לציון אירח את רוברטו סוכן הדוגמניות, על שולחן ייחודי, במסעדה עליו מוקרנים סרטונים מיוחדים בטכנולוגיה ייחודית. השניים קרניבורים ידועים, טעמו שלל מנות בשריות.

14

מיקי קופל מנכ"ל קופל גרופ, העומד בראש אחת החברות הגדולות בתחום שירות התיקונים למוצרי חשמל ביתיים, התראיין השבוע לתכנית "עושות חשבון" בערוץ 10, שעסקה בין היתר בחברות הנותנות שירותי תיקונים למוצרי חשמל ביתיים. קופל ארח את צוות התכנית במשרדיו שם נערך הראיון ושם קיבלו בין היתר גם הסבר על מערך הסוכנים של החברה, והעבודה בשטח אותה הם עושים.  

15

אחרי שבעונה הקודמת דווח שאון רפאלי לוהק לקמפיין רשת אופנת הבייסיק HOODIES לצד אחותו הגדולה בר רפאלי, העונה הקרובה זה סופסוף יקרה, כאשר בסוף השבוע און יצטלם לצד אחותו הגדולה, גם לקמפיין החוצות החדש של הרשת, וגם לסרטון הפרסומת שתכניו כרגע סודיים בהחלט.

16

ביום חמישי האחרון הוגשמה משאלתו של ניתאי בן ה-9 החולה במחלה מסכנת חיים, אשר חלם להיות מנכ"ל מלון ליום אחד. משאלתו הוגשמה ביום מרגש ומלא בחוויות, כחלק משיתוף פעולה מתמשך בין עמותת Make-A-Wish Israel, המגשימה את משאלות לבם יש ילדים החולים במחלה מסכנת חיים ומלון The Ritz-Carlton, Herzliya. משאלתו של ניתאי החלה כאשר הוא הגיע עם משפחתו למלון, והתקבל בקבלת פנים חגיגית ע"י מנכ"ל המלון, גיא קליימן וצוות המלון. במהלך היום שימש ניתאי יחד עם קליימן כמנכ"ל המלון, כשהוא לבוש בחליפה. במעמד זה הוענקו לו תג הנושא את שמו, כרטיסי ביקור ועוד הפתעות. ניתאי ניהל ישיבת בוקר עם מנהלי המחלקות השונות במלון, סייר במטבחי המלון עם השף הראשי, אלי פינסלר ואף הכין עימו את תפריט הקיץ עבור ילדי המלון. את היום ליוותה דניס בר-אהרון, מייסדת ומנכ"לית העמותה, ועדי שטראוס מבעלי המלון.

17

מנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין, אירח השבוע את דור ההמשך של התאחדות התעשיינים בראשותה של עו"ד אלינור וידס, יו"ר דור ההמשך וסמנכ"לית באינטר אפ מעליות, וטלי זיידמן, מנהלת דור ההמשך, לסיור במרכז הסחר המקוון החדש של הדואר במודיעין. גולדשטיין הציג בסיור את השינוי שנעשה בדואר ישראל בשנתיים האחרונות, וערך סיור במתקן המתקדם, אשר נפתח להרצה לפני כחודשיים וחצי. את הסיור ביצעו סמנכ"ל התפעול של דואר ישראל, חיים מזעקי ומנהל שירותי מיון ארציים בדואר, עמוס מאיר. דור ההמשך בהתאחדות התעשיינים מאגד מנכ"לים וסמנכ"לים עד גיל 47 מתחומים שונים, ומהווה פלטפורמה עסקית וחברתית.

 

18

בשבוע שעבר התקיים פאנל פתוח בו הרצו מספר מומחים במסגרת אירוע הסיום של תכנית הדגל להכשרת דירקטורים של להב, בנושא חלוקת דיבידנד.  בין מרצי הפאנל נכחו דיקן ביה"ס למנהל עסקים במרכז הבינתחומי פרופ' אמיר ברנע, עו"ד רונה ברגמן-נווה ממשרד גרוס קלינהנדלר וד"ר מורן אופיר, מרצה במרכז הבינתחומי הרצליה המתמחה בדיני תאגידים וחקר הרציונליות. את הפאנל הנחה עו"ד הבכיר פרופ' יוסף גרוס, מרצה בפקולטה לניהול באונ' ת"א ויו"ר משרד עורכי הדין גרוס קלינהנדלר. נכחו עוד באירוע 55 בוגרי תכנית הדירקטורים, תכנית הדגל של היחידה, במסגרתה מוכשרים דירקטורים בחברות ציבוריות, חברות ממשלתיות, אנשי צבא בדרגים בכירים ועוד. משמאל לימין: פרופ' אמיר ברנע, עו"ד רונה ברגמן נווה וד"ר מורן אופיר.

19

תערוכת ציורים ״תעודת זהות״ נפתחה בשבוע שעבר בגלרייה "אסול" ברחוב אבולעפיה בתל אביב, כשהאוצרת היא רחל זיו. בתערוכה מציגות 8 אומניות, שעבודותיהן מהוות תעודת זהות משמעותית בחיי כל אחת ואחת מהן. האומניות הן: אורנית שיראזי, דורית פורדס, חוה שפי, חנה הורוביץ, ליה מלחי, עירית רוטברט, רחל זיו, שבי להב פרנבך. כיבד בנוכחותו את הארוע גיורא פורדיס, בעלה הציירת דורית, שהיה בזמנו השליש של נשיא המדינה חיים הרצוג, ושל הנשיא עזר וייצמן, ואח"כ היה דובר כנסת ישראל במשך 17 שנה ומנהל מרכז המבקרים של הכנסת.

20

משלחת של איגוד לשכות המסחר בישראל בראשות עו"ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, ועו"ד דן כרמלי המשנה למנכ"ל איגוד לשכות המסחר, ביקרה בשבוע האחרון במדינת ג'ורג'יה בארה"ב, על מנת לחזק את קשרי המסחר עם המדינה, ולהיפגש עם ספקים פוטנציאלים עבור חברי הלשכה, וזאת במסגרת פרויקט "Grow". בעשור האחרון המשרד לפיתוח כלכלי של ג'ורג'יה סייע לכ-14,500 עסקים מקומיים לייצא ובשנת 2016 בסך היצוא הגיע לכ-35 מיליארד דולר – גידול של כ- 54%. הצדדים סיכמו ביניהם על המשך שיתוף פעולה והחלפת משלחות עסקיות בין המדינות, בכדי לייצר הזדמנויות עסקיות חדשות עבור היבואנים בישראל, ולהמשיך להגביר את חשיפת המשק הישראלי למגוון רחב של מוצרים תוצרת ארה״ב, כחלק ממאבק ביוקר המחייה בישראל. בתמונה: הנציב פט ווילסון, יחד עם אוריאל לין ודן כרמלי, והצוות הבכיר של המשרד לפיתוח כלכלי של מדינת ג׳ורג׳יה.

21

זו הפעם הראשונה שעמותת ל"ב ( להלחם ביחד), יזמה ואירגנה נופש לאמהות שילדיהם חלו בסרטן. הקבוצה שמנתה 22 אמהות, יצאה ל-5 חמישה ימי כיף בעיר הנופש בטומי שבגיאורגיה. הנופש המהנה העניק לאמהות, יהודיות וערביות כאחד, פסק זמן של רוגע, שלווה, אוכל טוב, בילויים ובעיקר מנוחה משגרת יומם הקשה בליווי ילדיהם בטיפולים המייסרים. האימהות הודו מקרב לב לברנרד ומוטי מעמותת ל"ב: "לעולם לא נשכח את החוויה שהענקתם לנו, ואנו חוזרות מחוזקות ומוכנות להתמודדות עד ההחלמה המיוחלת".

22

למרות הקשחת הרגולציה על ההתנהלות הכספית בסין, הגיעו עשרות נציגים ויזמים מהחברות הישראליות הפועלות בסין, לקחת חלק באירוע השנתי "מועדון עסקים בסין" שמארגנת PTL GROUP China, חברה בניהול ישראלי המספקת בסין שירותי ניהול ותפעול לחברות ישראליות ובינלאומיות. בין המשתתפים: יובל רחמילביץ' מנכ"ל Afimilk, יובל רייזמן – מנהל בכיר בחברת Iron Source ומנהל בקרן הון סיכון CSC הסינית, רמי חורש – מנכ"ל Hangzhou ECI Telecom, טובי סיוון – מנכ"ל industries STI Laser, עידית פרידמן – סמנכ"לית כספים בחברת הלן דורון, רשת בינלאומית ללימודי אנגלית, יורם גלאט, גזבר ב – Tower Semiconductors עמית דגן סמנכ"ל השיווק והמכירות בטוטנאור וערן תמיר – מייסד שותף וסמנכ"ל תפעול ב- Ripples (סטרטאפ ישראלי שמתמחה בהדפסת מסרים ותמונות על הקצף של הקפה ואהוב במיוחד על הסינים). את האירוע אירחו צבי שלגו, יו"ר ומייסד PTL GROUP China ואריה שרייר מנכ"ל החברה, שעדכנו ישירות מהשטח על ההתפתחויות האחרונות בכלכלה והרגולציה הסינית ונתנו טיפים מועילים למשתתפים. יחד איתם הגיע צוות פיננסי של החברה, ובראשו שירלי שיה Shirley Xia, סמנכ"לית הכספים הסינית שצברה קילומטרז' ארוך בטיפול ועזרה לחברות ישראליות בשוק הסיני. לאחר הדיון הפיננסי שמעו המשתתפים גם על הצנזורה באינטרנט הסיני ואיך עוקפים אותה. יותם ניוטל, מומחה המחשוב והאינטרנט של החברה בסין, הציג למנהלים הישראלים דרכים יצירתיות לגבור על "חומת האש" הסינית, כלומר, המחסומים באינטרנט הסיני, ועל התקנות החדשות בתחום אבטחת המידע בסין.

www.SHLOMIZ.co.il
www.SHLOMIZ.co.il

ורד קוריסקי סמנכ"לית השיווק של חברת התאורה המובילה "קרני תכלת", הזמינה כ-15 אדריכלים מובילים איתם החברה משתפת פעולה לאורך השנים, לטיול מאורגן באיביזה שבספרד. לפני הגעתם לאיביזה האדריכלים ביקרו באולם התצוגה של המותג FLOS  שבעיר אנטרס, שם נחשפו לחידושים האחרונים של המותג. לאחר מכן הקבוצה המשיכה לאיביזה לטיול שכלל אטרקציות. ניסים שהם, מנכ"ל חברת קרני תכלת הדגיש את החשיבות של סיורים לימודיים, המייצרים לשני הצדדים את התוצאות הטובות ביותר. בתמונה: עומרי אמויאל- סטודיו BA, מיכי סתר- סתר אדריכלים, ורד קוריסקי- סמנכ"לית שיווק קרני תכלת, מורן בן חור- סטודיו BA.

24

עמותת "גדולים מהחיים" הפועלת למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ערכה השבוע יום כיף בסופרלנד, וזאת במסגרת מגוון הפעילויות של מחנה הקיץ המיועד לילדי העמותה ומשפחותיהם, שמטרתו להעניק להם תמיכה חברתית ונפשית. כ-200 ילדים חולי סרטן הגיעו ליום כיף בסופרנלד שם חיכו להם און רפאלי, דנה זרמון שהגיעה עם בעלה, איב אנד ליר, אדל בספלוב, שירן סנדל, קים אזולאי, כוכבי הבנים והבנות ומתמודדי הישרדות מנגיסטו, ניקולה וורד, עדי ברגר, ענבר פיניאבסקי בסון, דניאל אביסריס, מיכל פוקס, ורד ספיבק ורז זהבי.

25

במסגרת חגיגות שנת ה-50, יוצאת חברת HeziBank המתמחית בתחום החיפויים, הריצופים, הריהוט והאבזור לחדרי האמבט, עם מהלך ראשון מסוגו בישראל  של הקמת ערוץ טלוויזיה אינטרנטי עצמאי –  HeziBank.TV, במסגרתו הוקם אולפן חדשני. כמנחה באולפן נבחרה הטאלנטית קארין מגריזו, שמארחת אדריכלים ומעצבי פנים מובילים ביניהם: ירון טל, נסטור סנדבנק, אלכס מייטליס, יונתן מונג'ק, דניאל חסון ועוד לראיונות  one on one. בנוסף משולבות הפקות מקור של הדרכות How to מפי מומחים במגוון תחומי השיפוץ והבניה. אומר ג'יימי הרננדורנה מנהל השיווק: "החלטנו להקים ערוץ תוכן איכותי שתואם את רוח התקופה ואת החזון שלנו, המושתת על אסתטיקה ושאיפה למצוינות, כערכי יסוד לפעילותנו רבת השנים". מדובר במיזם עצמאי, חדשני מסוגו, שמוקדש לזירת האדריכלות, העיצוב והשיפוץ בישראל ויהווה לאורך זמן מקור המידע הגדול והנגיש ביותר למגוון עצום של אדריכלים איכותיים במגוון רחב של עולמות עיצוביים. התכניות של הערוץ מקודמות ברשתות החברתיות Facebook ,YouTube ,Instagram ובזירות דיגיטליות נוספות.

26

אשת העסקים שרון איילון נבחרה לככב בקמפיין החורף הקרוב של חברת האופנה קרייזי ליין לצד גלית גוטמן המגישה והדוגמנית שהינה הפרזנטורית הידועה מזה 8 שנים. השבוע קיבלה איילון את הבשורה וברכות מצד הרשת, והצילומים מתוכננים לחודש הבא.

שרון איילון, צילום יחצ (1)

מאות מבכירי תעשיית המשפט הישראלית, ירדו בסוף השבוע האחרון לאילת, להשתתף בכנס לשכת עורכי הדין שהתקיים במלון מלכת שבא. בפאנל שהתקיים תחת הכותרת "חילוטים בראי איסור הלבנת הון-דרכי התמודדות", השתתפו בין היתר ח"כ מיקי לוי, עו"ד איתי פרוסט, עו"ד אסף קליין ועו"ד אייל בסרגליק המכהן כיו"ר הוועדה לעניינים פליליים וסגן יו"ר הפורום הפלילי, שציין שלמרות השיפור אשר חל בליווי חקירות ובתפיסות, עדיין יד ימין לא יודעת מה יד שמאל רוצה, כאשר לעיתים יש חפיפה ולרוב יש הרחבה שאינה מוצדקת וסותרת את תכלית החוק.

28

יום שלישי האחרון הסתיים סבב הגיוס השלישי לנבחרת הדירקטורים של החברות הממשלתיות. ענת עביד (37), רו״ח ומנהלת הכספים בחברת בני פאוזי שמשום BLU של איש העסקים ענאן שמשום, נמנתה על 400 הדירקטורים החדשים, וזאת לאחר תהליך סינון של לא פחות מ -9,291 מועמדים. ענת התווספה לנבחרת מכובדת ביותר ביניהם יצחק אהרונוביץ' (שר בטחון הפנים לשעבר), רון הדסי (יו"ר ומנכ"ל אלביט) ודן הראל (יו"ר נתיבי איילון.

29

דנה ברן (40) מונתה לסמנכ"לית השיווק של מזקקת הוויסקי הישראלית הראשונה "מילק אנד האני" הממוקמת בתל-אביב. ברן, בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדע המדינה מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק באוניברסיטת בר-אילן, בצעה בעברה מגוון תפקידים ניהוליים בחברות מובילות: בחמש וחצי השנים האחרונות שימשה ברן כמנהלת השיווק של קרלסברג מבית החברה המרכזית. לפני כן שימשה ברן במשך כ-3 שנים כמנהלת מחלקת שיווק התוכן בחברת HOT. כסמנכ"לית מילק אנד האני, תהיה ברן אחראית על התווית האסטרטגיה השיווקית המקומית והגלובאלית של המזקקה ויישומה, על מרכז המבקרים התיירותי: פיתוחו, שיווקו ויצירתו ושיתופי פעולה.30

תגובות

להשאיר תגובה