״יחד ננצח״

המצב במדינה בשבועות האחרונים נוכח  בחיינו ומשפיע על כולנו, מבוגרים וילדים.אנשי קבוצת קליק טוי, שמכירים היטב את עולמות התוכן של הילדים, ומתמחים בפיתוח ייצור ושיווק משחקי ילדים, חשבו כיצד יוכלו לתרום את חלקם במה שהם יודעים לעשות הכי טוב – משחקים. יחד עם מיכל דליות, הסופר נני של המדינה, הם יצרו משחק קופסא שנועד לסייע לילדים ומבוגרים לעבד את החוויות והתחושות הקשות כתוצאה מהמלחמה ומהימים הקשים שפקדו אותנו ולחלוק אותן עם חברים ומשפחה בצורה של משחק אסטרטגיה שיתופי ומהנה.

ב"יחד ננצח" כולם מנצחים, יחד. מתקדמים לאורך המסלול כשלכל אחד יש מה לתרום למאמץ המשותף. המשימות והשאלות שתגלו בדרך מבוססות על מגוון שיטות טיפוליות ויעזרו לכם לגלות כלים חדשים להתמודדות עם המצב.

המשחק מיועד ל- 2-10 שחקנים בגילאי 5 ומעלה.

מהמשחק תלמדו דרכי התמודדות חדשות  ואנחנו משוכנעים כי "יחד ננצח!"

מיכל דליות מפתחת המשחק: "יחד ננצח" יחד עם חברת קליק טוי: "כשבועיים אחרי שחלפו רעשי המלחמה הראשונים של שמחת תורה, בשבעה באוקטובר 2023, הבנתי שהדי המלחמה יהדהדו עוד זמן רב בין הילדים והבוגרים, וכי הטראומה היא לאומית ולא רק אישית. ידעתי אז שחוסן, הדדיות, אומץ וקהילתיות הם שיעזרו לכל אחת ואחד מאיתנו להתגבר.

כדי שנוכל ביחד לנצח,  אנחנו צריכים להכיר בקושי, לדעת דרכי התמודדות ולייצר מטרות של הליכה הלאה וקדימה. במשחק הזה יצרתי מסלול להליכה קדימה, כזה שמצריך שיתוף אחרים והעזרות בתרומתם, כדי להגיע לסיום המיוחל". 

"יחד ננצח" הוא משחק אסטרטגיה שיתופי בו על השחקנים לשתף פעולה ולסדר את קלפי המשחק  כך שייצרו שביל רציף מנקודת ההתחלה ועד נקודת הסיום, כאשר לכל שחקן תפקיד ייחודי משלו. בשביל להתקדם השחקנים צריכים לקחת קלפי משימות, אשר מחייבות את השחקנים לפעול. המשימות נלקחו מתוך מגוון גישות טיפוליות ופסיכולוגיות שונות המתאימות להרגעה: פעולות פיזיולוגיות, שיחות, שיתוף, מתן ובקשת עזרה וכדומה. בסוף השביל תחכה לשחקנים הפתעה מהנה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"יחד ננצח" מחיר מומלץ לצרכן 59.90 ₪ 

את "יחד ננצח" ניתן לרכוש באתר "קליק טוי", רשת חנויות "בוטיק הצעצועים" ובחנויות נבחרות בפריסה ארצית, טלפון: 1-700-555-829

עמותות, חברות והזמנות עסקיות יכולות לרכוש מוצר במיתוג הארגון בייצור מותאם אישית. 

הפצה לרשתות צעצועים וחנויות – טופ פליי ישראל טלפון: 03-9323767

הפצה מוסדית עמותות ארגונים ורשתות כלליות – קליק טוי : 050-2974333

הזמנות פרטיות – רשת בוטיק הצעצועים מקבוצת קליק טוי : 1700-555-829

 

 

תגובות

להשאיר תגובה