שנצא לפיקניק?!

ביום שבת הקרוב, 18.6.16 נחגוג את יום הפיקניק (או טוזיג בעברית) הבינלאומי. כמעט כל אחד מאיתנו, מצליח לדלות מתוך ההיסטוריה הפרטית שלו חוויית פיקניק מיוחדת. חוויה שכוללת את הקסם של ישיבה בחיק הטבע, חברה טובה ואוכל משובח עטופים בקלילות בלתי מתאמצת. פיקניק, מאפשר לנו לייצר בילוי קל ומפנק שמתאים לכל סיטואציה החל מבילוי רומנטי לחוף הים, עד ארוחה משפחתית בחיק הטבע או מפגש של חברים בפארק.

אבל, על מנת להבטיח את הצלחת האירוע, עלינו לנקוט במספר צעדים מראש על מנת למקסם את ההנאה:

  1. בחירת הלוקיישן המושלם – עלינו להתאים את אתר הפיקניק לאירוע אותו אנחנו חוגגים אם מדובר במחווה רומנטית שמתאימה לחוף הים או חגיגת יום הולדת לאחד הילדים בפארק העירוני.
  2. אחסון האוכל – הרעיון בפיקניק הוא אוכל נהדר במינימום מאמץ בשטח. אבל רבים נוטים לשכוח את הציוד הנלווה שמזהם את הסביבה. לכן, חשוב להשתמש בקופסאות אטומות רב פעמיות, רצוי כאלו ללא BPA כדי לשמור על הבריאות, בהן ניתן להרכיב מנות אישיות בשל חלוקה של תאים פנימיים.
  3. משטח הישיבה – לא חשוב היכן נבחר לערוך את הפיקניק, מחצלת היא תמיד רעיון טוב. ניתן היום להשיג מחצלות גדולות במיוחד לשם נוחות מרבית.
  4. חכם בשמש – עלינו להישאר תמיד חכמים בשמש. למי מאיתנו שמתכננים פיקניק בשעות האור בהן השמש יוקדת. ניתן לצרף לציוד הפיקניק שמשיה או אוהל חוף קומפקטי.
  5. לסיום – כל ישראלי יודע שלא ניתן להכריז על סופה של ארוחה עד שלגם השלוק הראשון של הקפה. רשתות השיווק מציעות ערכות קפה הכוללות גזיה, כוסות ופינג’אן.

מחצלת 1.83 על 2.74 מטר ברשת ACE. מחיר 64.90 שח. צילום יחצ

חג פיקניק שמח!!!

תגובות

להשאיר תגובה