הטרנד הבריאותי הגיע גם לבית שלנו, לפני כמה שנים פשוט הבנו שחייבים להתחיל לאכול ירקות,מחקרים על מחקרים שפורסמו בנושא הוכיחו קשר ישיר לכל מיני תחלואים ואחרי הכל, אנחנו הכי רוצים להישאר צעירים ובריאים, אז לתפריט נכנסו שלל סוגי ירקות שהתווספו לבלילת סלט שהוכנה לקראת כל ארוחה. אין צורך להלאות בפרטים, אבל סביר להניח שמי מכם שמכין סלט ברמה היומית מבין שלוקח לזה לפחות כמה דקות שלא לומר עשרות דקות.

הירקות שנחתכים אחד אחד מוספים לקערה אחת גדולה ואז לתבלינים שנשפכים בנדיבות, שמן זית, לימון וערבוב מסיבי ובנתיים המרק על הגז שנשאר בלי השגחה נוטף החוצה מהסיר, והאצבע שלרגע הייתה ליד חוד הסכין שוב מדממת, אבל היי, זה חלק מהפאן. אז זהו שלא.

לפני כחודש נחת לנו על השיש ה"מאסטר סלייסר" של "כרמל דיירקט", בהתחלה די צחקנו על המוצר, קערת פלסטיק קשיחה, כמה להבים בתחתית ומכסה עם הבטחה לסלט ירקות בגודל הרצוי בכמה שניות, כולל ירקות קשים יותר. אז צחקנו, היום אנחנו בעיקר מנסים להבין איפה היה המוצר זה כל חיינו, עגבניה, מלפפון, גמבה גזר בצל ואפילו מלפפון חמוץ נכנסים פנימה כלאחר כבוד ויוצאים חתוכים בצורה הרצויה כאילו שף מימון חתך אותם בזה הרגע אחרי מחשבה רצינית על גודל הקוביות שמוצגות, אבל זה לא מסתכם רק בזה, ערב, קצת קריר, ומה יותר טעים מסלט פירות העונה שנחתך בשניות ומוגש? בלי חיתוכים  מיותרים ואה סימטריים, בלי אצבעות מדממות ובעיקר עם המון זמן פנוי שנשאר אחרי לשבת ולהתרווח. פייר, שווה.

a8c08722-012e-4283-80dc-8c04745efb23

להשיג ברשתות כדוגמת: ACE, דומו, 4שף, לגעת באוכל, בחנויות מתמחות
ובאולם התצוגה של היבואן 'כרמל דיירקט' (רחוב המלאכה 13, א.ת. לוד)

לפרטים נוספים : 1-700-700-642   www.carmeldirect.com<http://www.carmeldirect.com/>

תגובות

להשאיר תגובה