מתנות הפכו לא מכבר לחלק אינטגרלי מהחגים בישראל. נראה אתכן מתחמקות ממתנה למארחת בארוחת החג, לשכנה, לחמות, לדודה או לחברה הטובה. אלא שקניית מתנות לחגים עשויה להפוך לפרויקט של ממש שגוזל הרבה זמן.
אתר הפארם הגדול בישראל bela שפונה לקהל הנשים, מציע פתרון זמין, קל וזול – מבחר גדול של מארזי חג לנשים ולגברים עד 50 שקל. את כל המארזים ניתן להזמין בלחיצת כפתור ובאתר ידאגו להעביר את המארז באריזה מהודרת עם שליח לכל כתובת שתבחרו.
בין שלל המארזים שמוצעים לחג ניתן למצוא מארזי טיפוח לנשים ולגברים: מארז רחצה וטיפוח העור לאישה של NIVEA, מארזי טיפוח לאישה של Dove, סט לקים איכותיים בצבעי פסטל של Perfect Chic Flowers Collection, מארזי טיפוח לאישה של Crema ושל חברת AHAVA, מארזי איפור ביניהם מארז לק ושפתון של Bourjois Creates Beige Glamour, סט מסקרה ועפרון תוחם עיניים של Dark Privilege, מארזי טיפוח לגבר של Crema, של המותג AXE ועוד ועוד.
אתר bela פועל בהצלחה מאז שנת 2012 על על ידי קבוצה צעירה של יזמים שמאמינים ביכולת ליצור מהפכה בתחום הקמעונאות הדיגיטלית בישראל. bela הוא אתר לנשים אבל גם הגברים ימצאו בו שלל מוצרים שמתאימים להם.
לפרטים נוספים ולהזמנות: http://www.bela.co.il/

תגובות

להשאיר תגובה