קבוצת אמסלם תיירות ונופש, תוציא מטוס מיוחד להשבתם ארצה של ישראלים רבים המצויים בדרום אמריקה.
המטוס הראשון יצא מסאו פאולו ברזיל, לקראת סוף השבוע הקרוב עד יום ה’ בלילה, הודעה מדויקת על מועד הטיסה תינתן בהמשך.

כאמור, קבוצת אמסלם תיירות ונופש, הודיעה בימים האחרונים על הירתמותה בסיוע השבת נוסעים מכל העולם באמצעות הפעלת מוקד חרום 24/7 הפועל מסביב לשעון, במטרה לספק מענה לכלל הנוסעים ולא רק ללקוחות החברה. המוקד מספק מענה לכל המדינות ברחבי העולם לרבות דרום וצפון אמריקה, הודו, אירופה ועוד.

יעקב אמסלם, מנכ”ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, מסר: “לאור התפשטות הקורונה ברחבי העולם ריבוי ביטולי  הטיסות וצמצום האפשריות ומסלולי הטיסות בהתראות קצרות, הצורך והרצון לחזור הביתה תופס תאוצה.
בימים האחרונים הביקוש לחזרה ארצה התעצם, הורים מודאגים לצד שוהים בחו”ל מבקשים להקדים את חזרתם. ביקושים גבוהים מתאפיינים הן במזרח עם דגש על הודו ופיליפינים והן בדרום אמריקה שם המוקד המרכזי המשמעותי ביותר כרגע הוא פרו. נכון לעכשיו החלטנו להוביל מהלך אל מול ממשלות פרו, ברזיל וישראל להחזרת הנוסעים השוהים בדרום אמריקה. בהתאם תופעל טיסה מיוחדת מסאו פאולו וכמובן שככל שתהיה דרישה נוציא טיסות נוספות בהתאם לנהלים ובתיאום עם הגורמים והרשויות השונות.
אנו רתומים למשימה המאתגרת ונעמוד בה במטרה להשיב את כולם בשלום ובבריאות טובה הביתה”.

המוקד הייעודי של קבוצת אמסלם, זמין ונגיש לכלל הציבור 7  ימים בשבוע, 24 שעות ביממה (מסביב לשעון) . המוקד מורכב מסוכנים מקצועיים בעלי ניסיון רב בטיפול במקרי חירום ובמתן מענה מהיר ופרו-אקטיבי בשפות רבות (עברית, אנגלית, ספרדית, צרפתית, תורכית, רוסית, איטלקית וערבית). אנשי הצוות המוביל, מעודכנים אונליין בכל זמן נתון באינפורמציה כוללת ועדכנית ובכך יכולים הם לנתב את הנוסעים למצוא את דרכם לדרך המהירה והבטוחה ביותר הביתה, ללא תקלות, תוך כדי מעקב וניהול של הנסיעה, לרבות התייחסות לוויזות ולנתיבים המתחשבים במציאות משתנה והכול בטיפול אישי, מרגע ההתקשרות עם הנוסע ועד הגעת הנוסע לביתו, יעד הנסיעה שלו.

שירותי המוקד ניתנים לכל מי שצריך סיוע, גם לכאלו שעד היום טרם חוו את חווית השירות שחברת אמסלם יודעת להעניק – בין אם הם תושבי ישראל, או תיירים שמחפשים חלופות לחזור לארץ מוצאם. מגוון הפתרונות הרחב מתייחס לטיסות מחו”ל לארץ, מהארץ לחו”ל וגם מיעד אחד בחו”ל למשנהו. השירות מספק מענה מידי לאורך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע, באמצעות מענה טלפוני, הודעות ווטאס-אפ, אס.אם.אס, או במייל באופן פשוט ויעיל.

דרכי ההתקשרות עם צוות 24/7 בקבוצת אמסלם תיירות ונופש:

טלפון: 972-46700900
וואטס אפ של הצוות: 0504040983
מייל: [email protected]

תגובות

להשאיר תגובה