תכירו את ירון וולטר, הסטארטאפיסט שישנה לכם את תרבות, ובכן, הצלצולים בדלת

כמה פעמים קרה לכם שישבתם בחצר הבית עם חברים, מסביב המולה, ולא שמעתם שמצלצלים אליכם בפעמון הדלת? חשבתם פעם למה בעצם שהפעמון לא ינגן שיר או מנגינה אהובים עליכם, במקום צלצול רגיל?

התינוק סופסוף נרדם, אתם יושבים בסלון, צופים בטלוויזיה ומחכים לשליח הפיצה צלצול פעמון הדלת מבהיל אתכם ואיך לא, מעיר את העולל הקטן. סיוט של כל הורה טרי. ואם בצלצולי פעמונים עסקינן, תהיו כנים לרגע – עד כמה רעש "הדינג-דונג" או ה-"רינג-רינג" של פעמון הדלת הישן מעצבן אתכם?!

meeba הינו פיתוח ישראלי של היזם הוותיק ירון וולטר (38)  ירושלמי גאה, העומד בראש חברת"Walter apps", המתמחה בפיתוח ובניית אפליקציות לסטארט-אפים, ​בעיקר בשוק הבינלאומי: Appoxee, Drippler, Owner Listens​​ ,,Awear Solutions ואף ל-Sensibo הישראלית, אשר התפרסמה בתקופה האחרונה לאחר שפיתחה את מערכת השליטה המיוחדת לכל מגזן בבית דרך הסמארט-פון, ולא במקרה, גם היא החלה דרכה באמצעות גיוס המונים באתר Indiegogo.

אז מה בעצם הרעיון שלכם?

"הרעיון הוא פשוט, להפוך את הפעמון הדלת לחכם, באמצעות חיבורו לאפליקציה הייעודית והחינמית בשם – meebapp. האפליקציה מאפשרת למשתמש לבחור בין שלל פעולות, בין היתר, אפילו נותנת למשתמש לחבר לעצמו מנגינות ועוד פיתוחים שעדיין לא ניתן לחשוף."

הבנתי שהכל מתוכנן עד הפרט הקטן ביותר

"meeba מעוצב בצורה אסתטית, נקיה וחדשנית, ובעל מפרט אלקטרוני וטכני, הכולל רמקול זעיר ועוצמתי. המכשיר יגיע לבחירה במספר גרסאות צבעוניות שונות: כחול, צהוב, ירוק ואדום. הפעמון קל מאוד להתקנה בבית, לא דורש איש מקצוע, פועל על סוללות חיים-ארוכים, מתחבר באמצעות WiFi אשר כך מאפשר למעשה לשלוט בפעמון הדלת, מכל מקום שתהיו."

לא קצת הזוי שחברה כמותבם כבר עשתה כמה אקזיטים פונה לגיוס המונים?

ממש לא, אל תשכח ש מדובר בשלב ראשון לגיוס המונים, כאשר בתום תקופת הגיוס (45 ימים), מתכננים מיד להתחיל בייצור המוצר. כבר עכשיו ניתן להזמין את המוצר וליהנות ממחיר פרי-סייל

 

תגובות

להשאיר תגובה