עבור רווקים ורווקות, תחילת עונת החתונות מעוררת רגשות מעורבים: מצד אחד התרגשות מההזדמנות להכיר אנשים חדשים אך מצד שני חרדה לשבת בשולחן הרווקים והרווקות.

מחקר שנערך לאחרונה עבור אפליקציית ההיכרויות הפופולרית, הראה שהשנה בעונת החתונות, נשים ישראליות רבות בוחרות להיות Consciously Single (רווקות במודע),  ולנקוט בגישה של מודעות ומכוונות יתרה כשפוגשים מישהו חדש. במקום למצוא פלוס אחד שיבוא איתכם לחתונה, יותר מ-2 מתוך 3 (70%) מהנשים הרווקות בגילאי 26 – 40 אמרו שהן לא צריכות גבר כדי להרגיש שלמות, הנתון אפילו גבוה יותר בקרב נשים מהדור ה-Z  

(82%).*

מי שמחפשת לצאת לדייטים, סקירה על המזלות יכולה לתת כמה תובנות מעניינות לגבי בני זוג פוטנציאליים תואמים. משתמשות שהוסיפו את תג המזלות לפרופיל שלהן באפליקציה בישראל, ראו בממוצע 83% יותר התאמות מאלה שלא.

על מנת לצלוח את עונת החתונות בהתאם למזל שלכן, האסטרולוגית של Bumble מריה סופיה מרמנידס מיפתה את הכוכבים וחולקת את הטיפים המובילים להכרויות:

מזל טלה מה-17 ואילך, האהבה הולכת להשפיע עליכן הכי הרבה החודש, מה שיגרום לך להיות גאה יותר בעצמך, נועזת יותר ומוכנה לרומנטיקה של קיץ בלתי נשכח. כאשר הרטרוגרד של ונוס מתחיל ב-22, ודאי שאת מתמקדת באנשים שנוכחים בחייך בהווה במקום בעבר.

מזל שור מה-3, תצליחי לראות את האנשים כפי שהם ולהבין את כוונותיהם. תמקדי את תשומת הלב שלך לפרטנרים שמבינים אותך ולוקחים יוזמה כדי להכיר אותך טוב יותר. תכנני דייטים מהנים שקשורים לפעילות פיזית עם התאמה שלך מ-bumble כדי לעורר ניצוצות כמו שיעור בישול או הופעה.

מזל תאומים החודש הזה הולך להיות לוהט ומלא תשוקה עבורך, ואולי תרגישי משיכה למישהו שמזכיר את השורשים שלך. קחי את זה בחשבון בעת ההיכרויות וראי מי חולק את הערכים החשובים לך. כשאת מתכננת ובוחרת תאריך, תקבעי משהו מהנה ואינטראקטיבי בסביבות ה-11 ביולי.

מזל סרטן ביולי יהיה לך דייט מהחלומות. השידוך שחיפשת עשוי להיכנס לחייך החודש ותזהי שהוא הנכון עד ה-17 ביולי. זה גם זמן מצוין עבורך לצאת לדאבל דייט או הצטרפי לקראש שלך מ-bumble לאירוע חברתי.

מזל אריה התכונני לפלרטט עם הדייט שלך כאשר כוכב התקשורת מרקורי נמצא במזל שלך ב-11 ביולי,  מה שיתן לך דרך לתקשר בקלות. במקום להתמקד בדבר אחד, שחררי דעות קדומות ותרגישי חופשייה להיות מי שאת בדייטים. יולי יגרום לך להרגיש אפילו יותר נועזת ובטוחה.

מזל בתולה החל מה-3 ביולי, את יכולה למצוא את עצמך מתרגשת מכל שידוך שיש לך. נראה שמה שאת באמת רוצה בבן זוג יגיע אלייך החודש, ויהיו לך המון הזדמנויות לפגוש התאמות אידיאליות בשבילך. הכרויות יהיו שוב פעם מהנות וכיפיות עם אלה שרוצים את אותם הדברים כמוך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזל מאזניים החל מה-17 ביולי, תהיה לך הזדמנות להראות את הצד הנוסטלגי עם הדייט שלך. תחשבי על המקומות שאהבת ללכת אליהם בילדותך וקבעי דייט עם אחד המאצ׳ים שלך במקום דומה. תתחילי להבין כמה כיף וחסר דאגות יכול להיות הדייט שלכם!

מזל עקרב ב-17 ביולי, את עשויה להרגיש את הצורך לשנות את ההרגלי ההיכרויות שלך. את תהיי יותר מופנמת כשתשאלי את עצמך מה את באמת רוצה מהדייטים, ותעודדי את עצמך להיות יותר מכוונת. תחשבי על רענון הפרופיל שלך ב-Bumble ​​עם כמה תמונות מעודכנות או  תפרטי עוד על עצמך בפרופיל. אפילו השינויים הקטנים האלה יכולים לשנות את האנרגיה סביב חווית ההיכרויות שלך.

מזל קשת החודש יהיו לך כמה תפניות בלתי צפויות בחיי האהבה שלך. תצפי להתאמה עם מישהו שיש לו רקע שונה משלך, אבל מישהו שבאמת תתחברי אליו ברמה עמוקה יותר. תני לחודש יולי להיות כמבחן ולראות אם חשיבה מחוץ לקופסא יכולה להועיל לחיי האהבה שלך בטווח הארוך.

מזל גדי מה-3 ביולי, יהיו לך הרבה שידוכים, את תרגישי שאת נמצאת בשיא החודש, מה שיתן לך דחיפה נוספת של אנרגיות. כאשר קשר הכוכב של הגורל האמיתי נכנס למזל טלה ב-17 לחודש בבית הרביעית שלך המשפיעה על הבית והמשפחה, תאפשרי לעצמך להרגיש בנוח ולהיות פתוחה לרעיון של קשרים חדשים.

מזל דלי החל מה-11 ביולי, תצפי לתפנית פרועה בחיי האהבה שלך! במהלך הזמן הזה, כל הקשרים שלא תואמים ייעלמו, אבל החלק הריק הזה יתן מקום לאנשים הנכונים להיכנס לחיים שלך. זה חודש מצוין, מבחינה אסטרולוגית, בשבילך לצאת לכמה דייט שתרצי.

מזל דגים בחודש הזה תרגישי קלילות להתחבר עם המאצ׳ים שלך. היזהרי מאדם שיזמין אותך לצאת לדייט סביב ה-11 ביולי. את נכנסת לפרק בחייך שבו תהיי מוכנה לשחרר את הכאוס הרומנטי וחוסר האמינות, ותרגישי יותר מוכנה לקחת סיכון ולהתחבר למישהו שמציע יותר יציבות מאנשים מהעבר שלך.

תגובות

להשאיר תגובה