הקיץ כבר כאן, ועבור רבים מאתנו החוץ הופך להיות מרכז העניינים. בין אם מדובר על מרפסת או על גינה, תרבות ההסבה, האירוח והאסתטיקה חוברים יחדיו וסביבת החוץ הופכת מעוצבת ומושקעת מתמיד.

הצורך לחיסכון במים הוביל בשנים האחרונות לייבוש נרחב של משטחי דשא. יחד עם זאת, הצורך לראות בכל זאת 'ירוק בעיניים' והשהייה המרובה בחוץ בחודשי הקיץ, הובילו להתרחבות השימוש בדשא סינטטי.

 "כרמל פלור דיזיין", יצרנית ויצואנית השטיחים ובעלת ניסיון ייצור של למעלה מ-50 שנה, הינה החברה היחידה המייצרת דשא סינטטי בישראל.

הדשא של כרמל מותאם לאקלים בארץ ולטעמו העיצובי של הצרכן הישראלי. סיבי הדשא נבחרו בקפידה ועברו תהליך למניעת התחממות. שילובי החוטים השונים יוצרים דשאים בעיצובים המדמים דשא אמיתי. לדשא כושר התאוששות גבוה, הוא שומר על רעננות לאורך זמן ואינו דוהה.

מדובר בייצור דשא הנעשה בשיטת הטפטינג, עשוי מהחומרים האיכותיים ביותר המגיעים מאירופה ועומד בתקנים בינלאומיים מחמירים לעומת מרבית הדשאים הסינטטיים הקיימים בשוק שמקורם בייבוא מהמזרח.

דשא סינטטי ברשת כרמל פלור דיזיין. צילום יחצ (3)

"הטכנולוגיה היום מאפשרת שילוב של דשאים שמדמים דשאים אמיתיים עד שממש קשה להבחין בהבדל", אומר רותם גוזלי, סמנכ"ל השיווק של רשת "כרמל Floor Design". "יתרונותיו של הדשא הסינטטי הם שאחרי התקנה חד פעמית מתקבלת גינה שתחזוקתה קלה ופשוטה ושמוכנה לשהייה ואירוח בכל ימות השנה כולל בימי חורף נאים ונעימים, שגם בהם הילדים יכולים לשחק בחוץ".

רשת "כרמל Floor Design" מציעה קולקציה עשירה ומגוונת של דשא סינטטי איכותי ובעל מראה טבעי הנותן מענה לשימושים רבים, החל מגינות של בתים פרטיים ועד מגרשי ספורט ובניהם דשא Coolgrass – דשא איכותי בעל שיעור התחממות הנמוך ב-30% ודשאWondergrass בו סיבי הדשא מתרוממים מיד חזרה לאחר דריכה.

מחיר מבצע לרגל הקיץ: החל מ- 57 ₪ למ"ר

7 שנות אחריות נגד דהייה

להשיג בסניפי רשת "כרמל Floor Design" ברחבי הארץ

תגובות

להשאיר תגובה