ממשיכים בתנופה

שכונת כפר גבירול ברחובות, נבחרה על ידי שמאי המקרקעין המוביל אוהד דנוס, לאחת מחמשת השכונות המבטיחות והמבוקשות ביותר בארץ, במסגרת פרויקט ייחודי לאתר וואלה אשר פורסם השבוע:חברת אביסרור משה ובניו, היחידה שזיהתה את הפוטנציאל האדיר בבניה במערב רחובות, הקימה את פרויקט הדגל מערב רחובות-431 הכולל קומפלקס יוקרה של 980 יחידות בלב פארק ירוק ופסטורלי המשתרע על פני 12 דונם.

פרויקט היוקרה מיועד לזוגות צעירים, משפרי דיור ומשפחות המבקשות להתגורר בקרבת המרכז ועדיין ליהנות מרמת חיים גבוהה ומאיכות בלתי מתפשרת. יורם אביסרור, מנהל השיווק של אביסרור משה ובניו, מובילי פרויקט הדגל מערב רחובות- 431, מסר:  “אחד האתגרים הגדולים ביותר שיש לחברת בנייה עם תכנון הפרויקטים הנו לאתר את הלוקיישן הטוב והנכון ביותר עבור לקוחותיה. לפני מספר שנים זיהינו את הפוטנציאל האדיר בשכונת כפר גבירול ברחובות הודות לקרבתה למוסדות חינוך וציבור מרכזיים וכן, הקרבה לצירי תנועה וכבישים מרכזיים כמו כביש 4 ו- 431 אשר מקלה על הנגישות לכניסה וליציאה מהעיר עבור דיירי השכונה”.

עוד הוסיף אביסרור “תושבי העיר וגם תושבי המרכז השכילו להבין כי מדובר בבחירה חכמה של מיקום מבוקש ונגישות מרבית הן למוקדי תעסוקה בתוך העיר והן מחוצה לה, תוך כדי קבלת דירה בסטנדרט גבוה ביותר ובמחיר נמוך בכ- -30% ממקבילתה בעיר תל אביב. נוסף לכך, הנכס יוכל להניב תשואה עתידית רבה המהווה מערכת שיקולים מרכזית בעת רכישת דירה. פרויקט זה מהווה עבורנו הוכחה ניצחת כי גם פרויקט של פינוי בינוי עם חשיבה ותכנון מדויקים יכול למשוך אוכלוסייה חזקה ואיכותית אשר תהווה מנוע צמיחה משמעותי עבור העיר רחובות. הודות להצלחתו הרבה של פרויקט זה ועם פתיחת שיווקו של הבניין התשיעי מתוך 12 מגדלים, אנו בוחנים לוקיישנים נוספים לבנייה בעיר לצורכי מגורים וממשיכים במרץ את עשייתנו הענפה”.חברת הנדלן אביסרור משה ובניו מציגים את פרויקט היוקרה מערב רחובות 431 (95)

אודות פרויקט מערב רחובות- 431

פרויקט היוקרה כולל קומפלקס מושקע של 12 בניינים הנישאים ל- 20 קומות, כשבקרוב ייפתח שיווקו של הבניין התשיעי. בכל בניין לובי דו קומתי מפואר, חדר אופניים ועגלות, חדר דיירים וחניון תת קרקעי. המתחם המפואר כולל פארק פרטי רחב היקף של 12 דונם עם מדשאות ומשחקים לילדים, גן ילדים צמוד ובית כנסת לרווחת הציבור. פרויקט המגורים המושקע נוח ונגיש ליציאה לכביש 4 ולכביש- 431 וכן, ממוקם בסמיכות למוסדות חינוך ותרבות מהמובילים בעיר.

מוצעות לשיווק דירות אחרונות בנות 4 חדרים בבניינים ה-7-8. הדירות בעלות מפרט עשיר הכולל: תריסים חשמליים, אסלות תלויות, מטבח מגוף סנדוויץ’ כולל build-in, דלתות פנדור דגם יוניק ועוד.

מחיר התחלתי לדירת 4 חדרים בקומה 1- החל מ- 1,690,000 ₪

5 חדרים בקומה 14+ מחסן וחניה עוקבת ל- 2 רכבים- החל מ- 1,910,000 ₪

לפרטים נוספים: *5508 /  אתר האינטרנט: www.avisror.com

תגובות

להשאיר תגובה