ילדים רבים והוריהם אוהבים את אנריקה, בילי בם בם מהסדרות המובילות של ערוץ בייבי.לראשונה,  הדמויות הופכות לבובות איכותיות ונעימות שכל ילד ישמח לקבל.

בשנים האחרונות, ערוץ בייבי נוכח בחייהם של ילדים בגילאי 0-3, אשר מצאו בו תכניםמרתקים, שירים ומעל הכל דמויות מקסימות וכיפיות.אנריקה הולך לאכול ובילי בם בם הן בין תכניות המזוהות עם הערוץ ומשודרות בו מספר שנים. ביו טיוב ישנם מעל 2.5 מיליון צפיות לתכניות.אנריקה הולך לאכול- אנריקה מגיע למסעדה של ידידו חורחה, אבל שם תמיד חסרים מוצרים. אנריקה מתגייס להביא אותם, הוא יוצא למסע מפרך ולא מתייאש עד שמשיג את המוצר החסר. באמצעות הסדרה לומדים הצופים על מקורות המזון וגלגולם עד שהם מגיעים לצלחת.בילי בם בם- עלילותיהם של שני אחים שובבים המבלים יחד בבית ובגינה. בילי היא האחות הגדולה המלמדת את אחיה בם בם כל מה שהיא יודעת והוא עדין לא. יחד הם משתובבים ומשחקים עם חפצים שונים שמצאו בבית. כמו על האחים גם בילי ובם בם רבים ביניהם אבל תמיד משלימים. בסוף כל פרק, הם מזמינים את הצופים לשיר ולרקוד עימם בשיר הפעלה מקורי.

במהלך השנים היו פניות רבות של הורים בבקשה לייצר בובות בדמותן של הדמויות בכדי שיוכלו לרכוש לילדיהם. ועכשיו זה קורה.אלי וקנין, אחד הבעלים של צעצועי מילן, החליט להגשים לבן שלו חלום ולהפוך לזכיין של בובות פרווה מבית ערוץ בייבי  וכעת זה קורה.במהלך 2018 תהיינה בובות של דמויות נוספות מהערוץ.

הבובות בגובה של  21-25 סמ ומיוצרות מפרווה איכותית והן מושקות בישראל, המחיר לבובה יעמוד על 59.90 שקלים  ואת הבובות ניתן לרכוש ברשתות המובחרות כדוגמת הפיראט האדום וצעצועי מורן ביג פופ שופ ועוד ובאתר  www.milantoys.com

תגובות

להשאיר תגובה