חברת OIG  השיקה את מותג Hurom Israel המייבא מסחטות מיץ חדשניות המפיקות עד 60% יותר מיץ ממסחטה רגילה, במרקם עדין וטעים יותר ללא שימוש בסכין. כוהנת החיים הבריאים מיכל צפיר נבחרה להיות הפרזנטורית

המודעות הגוברת בשנים האחרונות לתזונה נכונה ושלל הפירות והירקות שיש בישראל, בהחלט מהווים גורמים חשובים בהעדפה שלנו למיצי בריאות. ועכשיו לקראת האביב קיץ, זה מורגש אף יותר. חברת OIG  בבעלות איציק ועופר גבאי, מהשחקניות הוותיקות בתחום מוצרי החשמל הביתי, השיקה בשבוע שעבר את מותג Hurom Israel יבואנית ישראלית בלעדית של החברה הקוריאנית הבינלאומית, מובילת תחום מסחטות הבריאות בטכנולוגיית “סחיטה איטית” בעולם.

במהלך מסיבת העיתונאים הוצגה הפרזנטורית החדשה של המותג מיכל צפיר, שאוהבת להגיד עצמה כאמנית החיים הבריאים וגם הפכה לאושיית פייסבוק פעילה שעוררה קצת עניין ואף סערה לאחרונה, בזכות הסרטונים והפוסטים שלה. צפיר שתוביל את הפעילות השיווקית של החברה אמורה לקבל על כיכובה בקמפייני הפרסום סך של כ-350,000 שקלים לשנה

היא  תתרכז ביישום אורח חיים בריא, בדגש על מסחטות הבריאות מהדור החדש של  Hurom ישראל. פעילות שיווקית זו נאמדת בסכום של כ-1.8 מיליון ש״ח בשנה. הקמפיין הפרסומי צפוי לכלול סדנאות בישול ואפייה בריאה, סרטוני הדרכה, ספרי מתכונים וטיפים בריאותיים, פעילות בנקודות מכירה, סדנאות ופעילויות שיווקיות שונות לאורך השנה.

“צפיר מתחברת לזה בצורה אוטומטית כי אלו תכנים שגם היא מנגנת – נגד דיאטות ובעד אורח חיים בריא יותר. זו גם השיטה שלנו ובגלל זה בחרנו בה”, אומר גבאי,  “אנחנו לא מחפשים ל’הרעיל’ את הלקוחות על מוצרי חשמל אלא להראות איך משתמשים בהם הכי טוב שאפשר, לא רק להביא מכשיר מעולה אלא גם לצרף מתכוני הדרכה ולצרוך את המיצים למטרות שונות.  יש מיצים שיעילים למצבי לחץ,  להורדת רמת הסוכר וכן הלאה”.

המסחטות החדשות מציבות סטנדרט חדש בתחום המיצוי- טכנולוגיית ה”סחיטה האיטית” מורידה למינימום אובדן של ערכים תזונתיים.
טכניקת הסחיטה האיטית מחקה למעשה כבישה קרה, כך נמנע תהליך החמצון הנוצר במסחטות סכין רגילות, ונמנע החימום הנוצר במסחטות רגילות ופוגע בויטמינים והאנזימים במזון. טכניקת הכבישה הקרה מאפשרת הפקת כמות גדולה יותר של מיץ מהירק או הפרי.  

מסחטות הדור החדש מצוידות במספר גדול פי 2 של חריצי סחיטה וידית מיצוי ייחודית, וכך מתאפשרת סחיטה של עד 60% יותר מיץ מהפרי או הירק. השינוי במבנה בורג הסחיטה, מגביר את החיכוך עם המזון ויוצר מיץ במרקם חלק וטעים יותר. ידית המיצוי מאפשרת סחיטה ארוכה יותר של פירות רכים.

מסחטות הדור החדש מיוצרות בקוריאה , בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת איכות, אקולוגיה, בחירת חומרי הגלם ועוד. כל החלקים הנוגעים במזון בתהליך הסחיטה (מיכל סחיטה, בורג, רשת וכו’) עשויים מחומר ייחודי הנקרא ULTEM

ב 2990 שח. ל OIG. צילום יחצHUROM 0400

 

מסחטות HUROM משמשות בנוסף למיצים גם להכנת מחיות כגון רסק לתינוקות, מחיות לבישול ואפיה, טחינת רטבים למרקם אחיד ועוד. “אנחנו מנסים להעביר סוג של מהפכה לשוק הבריאות ולבית הישראלים. עד היום זה היה רק דיבורים, אנחנו מנסים באמת לעשות את זה עם מתכונים, סדנאות, כל לקוח שירכוש ממוצרי הבריאות שלנו שכוללים מסחטה בלנדר ומיקסר , יקבל סדנת שף ב 3.5 שעות במקום שנקרא ‘חוויה טבעונית’, מכניסים אותו לעולם הבריאות”, הוסיף גבאי  “היום יש נטייה לקנות מכשירים , להשקיע כסף על טרנדים ולזרוק אותם בצד. המטרה שלנו היא שידעו על  השימושים של המסחטה

כל דגמי המסחטות מצוידים במנוע AC תעשייתי המאפשר עבודה שקטה ועוצמת סחיטה גבוהה עם 150W בלבד והוא מסוגל לעבוד 30-40 דקות ללא הפסקה.

“המכשיר הזה הוא מהפכה. בשנים האחרונות יש תופעה של מכשירים הכוללים סכינים החותכות את הפירות או הירקות. חברת יורום אמרה ‘מספיק עם הסכינים’ והחליטה להתעסק רק עם מסחטות מיצים כי הסכין מחמצנת, מחממת ומסתובבת במהירות גבוהה. אתה מכניס תפוח ירוק והוא יוצא כשצבעו שחור, במכשיר הזה אין סכין אלא בורג שעשוי מאולטם ומשמש ככבישה קרה של פירות או ירקות. זה מכשיר שקל לעבוד איתו ולהרכיבו, הוא משאיר את רעיון הסחיטה האיטית אבל עם שכלולים מסביב”

49 הערות

להשאיר תגובה